UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami lub materacami nawierzchniowymi
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 160x200 cm

W naszej ofercie posiadamy 7 modeli pokrowców na materac 160x200 cm, w tym 1 niepikowany. Pokrowce posiadają wszyty suwak w kształcie litery "L", który ułatwia ich zdjęcie i wypranie. Poszczególne modele są dobrze opisane, dzięki temu dobierzesz idealny.

Chcąc zapewnić swojemu materacowi jak najdłuższą żywotność, warto zaopatrzyć się dostępny w naszym sklepie pokrowiec na materac 160x200, który ochroni go nie tylko przed kurzem i plamami, ale także potem i innymi zabrudzeniami. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce na indywidualne zamówienie klienta i ze względów higienicznych nie przyjmujemy ich zwrotów. Jesteśmy przekonani, że pokrowce na materac 160x200 spełnią Państwa oczekiwania i wymagania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem Godre.pl.

Dlaczego warto kupić pokrowiec na materac 160x200?

Dostępne u nas pokrowce wykonujemy tylko z najlepszych materiałów, które gwarantują ich funkcjonalność. Każdy z naszych pokrowców zapewnia:

  • higieniczność materaca – można go w każdej chwili wyprać w domowej pralce,
  • jego czystość – pokrowce nie przyjmują plam i wilgoci i skutecznie chronią przed zabrudzeniem samego materaca,
  • antyalergiczność – wybieramy takie materiały, które chronią przed rozwojem mikroorganizmów i pleśni.

Zapewniamy pokrowce na materac 140x200 cm wykonane z jerseyu, żakardu, włókien bambusa i z dodatkiem aloe vera w trosce o skórę użytkownika. Każdy pokrowiec jest przewiewny i zapewnia optymalną wentylację materaca przez cały czas. Specjalnie zaprojektowane otwory odprowadzają wilgoć.

Praktyczne rozwiązanie dla każdego

Dobry pokrowiec na materac 80x200 skutecznie ochroni materac w pokoju dziecka, a w większym rozmiarze zapewni ochronę materaca małżeńskiego. Pokrowce wyposażone są w zamek błyskawiczny w kształcie litery L, który ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Gwarantujemy, że wybrany pokrowiec będzie idealnie dopasowany do konkretnego modelu materaca. Dostępne są u nas również pokrowce w ciemniejszych kolorach, na przykład grafitowy. Na takim produkcie praktycznie nie widać plam i zabrudzeń. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pyta zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, zapewniając przy tym najwyższą jakość naszych produktów.