UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 160x200 cm

W naszej ofercie posiadamy 7 modeli pokrowców na materac 160x200 cm, w tym 1 niepikowany. Pokrowce posiadają wszyty suwak w kształcie litery "L", który ułatwia ich zdjęcie i wypranie. Poszczególne modele są dobrze opisane, dzięki temu dobierzesz idealny.

Chcąc zapewnić swojemu materacowi jak najdłuższą żywotność, warto zaopatrzyć się dostępny w naszym sklepie pokrowiec na materac 160x200, który ochroni go nie tylko przed kurzem i plamami, ale także potem i innymi zabrudzeniami. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce na indywidualne zamówienie klienta i ze względów higienicznych nie przyjmujemy ich zwrotów. Jesteśmy przekonani, że pokrowce na materac 160x200 spełnią Państwa oczekiwania i wymagania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem Godre.pl.

Dlaczego warto kupić pokrowiec na materac 160x200?

Dostępne u nas pokrowce wykonujemy tylko z najlepszych materiałów, które gwarantują ich funkcjonalność. Każdy z naszych pokrowców zapewnia:

  • higieniczność materaca – można go w każdej chwili wyprać w domowej pralce,
  • jego czystość – pokrowce nie przyjmują plam i wilgoci i skutecznie chronią przed zabrudzeniem samego materaca,
  • antyalergiczność – wybieramy takie materiały, które chronią przed rozwojem mikroorganizmów i pleśni.

Zapewniamy pokrowce na materac 140x200 cm wykonane z jerseyu, żakardu, włókien bambusa i z dodatkiem aloe vera w trosce o skórę użytkownika. Każdy pokrowiec jest przewiewny i zapewnia optymalną wentylację materaca przez cały czas. Specjalnie zaprojektowane otwory odprowadzają wilgoć.

Praktyczne rozwiązanie dla każdego

Dobry pokrowiec na materac 80x200 skutecznie ochroni materac w pokoju dziecka, a w większym rozmiarze zapewni ochronę materaca małżeńskiego. Pokrowce wyposażone są w zamek błyskawiczny w kształcie litery L, który ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Gwarantujemy, że wybrany pokrowiec będzie idealnie dopasowany do konkretnego modelu materaca. Dostępne są u nas również pokrowce w ciemniejszych kolorach, na przykład grafitowy. Na takim produkcie praktycznie nie widać plam i zabrudzeń. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pyta zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, zapewniając przy tym najwyższą jakość naszych produktów.