UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 80x200 cm

Jak zapewnić właściwą higienę podczas snu? Warto wykorzystać w tym celu pokrowce na materac 80x200 cm, które posiadamy w swojej ofercie. Do wyboru kilka modeli, w tym jeden niepikowany i jeden w nietypowym, grafitowym kolorze o nazwie Żakard.

Pokrowiec to doskonały sposób na ochronę materaca. Na Godre.pl oferujemy szeroką gamę pokrowców na materace 80x200, które samodzielnie produkujemy w oparciu o najwyższej klasy surowce. Dostępne u nas produkty są w pełni higieniczne i przeznaczone dla osób z alergiami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i złożenia u nas zamówienia na indywidualnie dopasowany pokrowiec.

Pokrowce na materace 80x200 – czystość i higiena materaca

Nasze osłony zapewniają materacom czystość. Chronią przed plamami i kurzem, ale też są antyalergiczne i posiadają właściwości antygrzybiczne. Każdy z nich zapewnia odpowiednią wentylację, aby w materacu nie rozwijały się bakterie, ani roztocza. Dostępne u nas pokrowce na materace 90x200 cm wykonujemy z włókien bambusowych, jerseyu lub żakardu, które mają doskonałe właściwości i są materiałami bardzo trwałymi. W razie problemów z dopasowaniem właściwego pokrowca na materac 80x200 zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze.