• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 70x140 cm

Dostępne pokrowce na materac 70x140 cm w wielu rodzajach. Jersey, Silver, Tencel, grafitowy Żakard. Aloe Vera. Każdy z tych pokrowców na inne właściwości. Od antyalergicznych, antygrzybiczych, po trudnopalnych, termoregulacyjnych. Serdecznie polecamy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 70x140 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 75x140 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 70x140 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 70x140 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 70x140 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 70x140 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 70x140 cm.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023