• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x140 cm

Pianka wysoko elastyczna, której używamy do produkcji materacy 70x140 cm jest odporna na wygniecenia, doskonale dopasowuje się do ciała śpiącego. Materace piankowe szczególnie polecamy dzieciom, lub osobom o wadze nie przekraczającej 60 kg.

Nawet skrajnie niestandardowe i niespotykane wymiary łóżek, nie mogą być dzisiaj przeszkodą w drodze do wymarzonego, pięknie urządzonego mieszkania czy komfortowej i gwarantującej regenerujący sen sypialni. Dlatego też w Godre.pl od wielu lat nie ograniczamy się wyłącznie do oferowania klientom gotowych rozwiązań, ale jesteśmy zawsze gotowi zaprojektować i wyprodukować gotowy materac 70x140 cm czy 75x140 cm – w zależności od potrzeb i oczekiwań każdego indywidualnego zamawiającego. Samo zaś dopasowanie wymiarów czy stopnia twardości materaca z uwzględnieniem masy ciała oraz wzrostu późniejszego użytkownika – to tylko wstęp do tego, jak wygląda profesjonalne dopasowywanie materaców 85x140 cm w naszym sklepie.

Dopasuj materac 70x140 cm idealnie do swojego ciała

Dopasowanie materaca do warunków anatomicznych i predyspozycji fizjonomicznych człowieka, a także z uwzględnieniem na przykład jego stanu zdrowia, wieku i masy ciała – to zadanie wyjątkowo ważne. Jako producent od wielu lat poświęcamy mnóstwo uwagi, aby już na etapie projektowanie materaców 80x140 cm optymalnie z wyprzedzeniem rozwiązać wszelkie ewentualne bolączki użytkownika. Komfortowy i zdrowy sen to synonimy, a prawidłowe ułożenie ciała w trakcie snu i właściwe podparcie wszystkich odcinków kręgosłupa w największym stopniu pozwala połączyć wypoczynek z maksymalnie zdrową pozycją. Staramy się więc nie tylko zachęcać klientów do tego, aby odważniej wybierali materace bardzo twarde lub przynajmniej twarde, ale również dzięki innym technologicznymi i produkcyjnym rozwiązaniom jak chociażby zastosowanie bardziej gęstej pianki wysokoplastycznej HR – możemy proponować materace bardzo korzystnie wpływające na zdrowie śpiącego.

Jakość Godre.pl odciśnięta na każdym materacu

Absolutnie wszystkie materace 90x140 cm, jak i szersze oraz dłuższe modele w naszym asortymencie produkowane są w oparciu o tą samą wiedzę technologiczną i jakościowe materiały, które łączyliśmy ze sobą latami, aby uzyskać maksymalnie funkcjonalne i trwałe rozwiązania. Dzięki temu możemy dzisiaj na wszystkie swoje produkty oferować 2 lata gwarancji.