• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 75x120 cm

W ofercie kilka modeli pokrowca na materac 75x120 cm. Wybór jest duży, więc jesteśmy przekonani, że niezależnie od potrzeb, nasi klienci znajdą pokrowiec, który będzie odpowiadał ich potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 75x120 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 80x120 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 75x120 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 75x120 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 75x120 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 75x120 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 75x120 cm.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze