• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 90x200 cm

Wysokiej jakości pokrowce na materac 90x200 cm pomagają zadbać o komfortowy odpoczynek. Dzięki swoim dodatkowym właściwościom wpływają pozytywnie na sen. Termoregulują, niwelują nieprzyjemne zapachy, pielęgnują skórę.

Chcąc zadbać o maksymalną higienę materaca, warto wyposażyć go w odpowiedni pokrowiec na materac 90x200, który osłoni przed plamami i zabrudzeniami, ale zapewni też wentylację i właściwe warunki. Na Godre.pl prezentujemy szeroką gamę pokrowców na materac 90x200, które sami wykonujemy na indywidualne zamówienia. Wykorzystujemy przy tym tylko surowce pierwszej jakości, które zapewniają naszym produktom trwałość i wytrzymałość na lata.

Pokrowiec na materac 90x200 – praktyczny i funkcjonalny

Dostępne u nas osłony na materace polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i hotelom, którym zależy na higienie i czystości. Pokrowce na materace 80x200 wykonujemy z materiałów takich, jak:

  • jersey,
  • żakard,
  • włókno bambusa.

Przygotowujemy je w taki sposób, aby były odporne na wilgoć oraz plamy. Większość z nich bez trudu można usunąć na świeżo z pokrowca. Nasze produkty doskonale nadają się do prania w domowych warunkach – można to zrobić w domowej pralce w temperaturze do 40 stopni. Zalecamy, aby pokrowiec jak najczęściej odkurzać, aby pozbyć się bytujących w pościeli roztoczy.

Pokrowce na materace 90x200 najwyższej klasy

Nasze produkty powstają na zamówienie i nie przyjmujemy ich zwrotów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, aby dopasować optymalny pokrowiec na materac 160x200 do swojego materaca. Zapewniamy, że każdy z naszych pokrowców jest przewiewny i łatwy w montażu. Wszystkie wyposażone są w praktyczny zamek błyskawiczny w kształcie litery L na dwóch sąsiadujących ze sobą bokach.