UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami lub materacami nawierzchniowymi
  • Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 90x200 cm

Wysokiej jakości pokrowce na materac 90x200 cm pomagają zadbać o komfortowy odpoczynek. Dzięki swoim dodatkowym właściwościom wpływają pozytywnie na sen. Termoregulują, niwelują nieprzyjemne zapachy, pielęgnują skórę.

Chcąc zadbać o maksymalną higienę materaca, warto wyposażyć go w odpowiedni pokrowiec na materac 90x200, który osłoni przed plamami i zabrudzeniami, ale zapewni też wentylację i właściwe warunki. Na Godre.pl prezentujemy szeroką gamę pokrowców na materac 90x200, które sami wykonujemy na indywidualne zamówienia. Wykorzystujemy przy tym tylko surowce pierwszej jakości, które zapewniają naszym produktom trwałość i wytrzymałość na lata.

Pokrowiec na materac 90x200 – praktyczny i funkcjonalny

Dostępne u nas osłony na materace polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i hotelom, którym zależy na higienie i czystości. Pokrowce na materace 80x200 wykonujemy z materiałów takich, jak:

  • jersey,
  • żakard,
  • włókno bambusa.

Przygotowujemy je w taki sposób, aby były odporne na wilgoć oraz plamy. Większość z nich bez trudu można usunąć na świeżo z pokrowca. Nasze produkty doskonale nadają się do prania w domowych warunkach – można to zrobić w domowej pralce w temperaturze do 40 stopni. Zalecamy, aby pokrowiec jak najczęściej odkurzać, aby pozbyć się bytujących w pościeli roztoczy.

Pokrowce na materace 90x200 najwyższej klasy

Nasze produkty powstają na zamówienie i nie przyjmujemy ich zwrotów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, aby dopasować optymalny pokrowiec na materac 160x200 do swojego materaca. Zapewniamy, że każdy z naszych pokrowców jest przewiewny i łatwy w montażu. Wszystkie wyposażone są w praktyczny zamek błyskawiczny w kształcie litery L na dwóch sąsiadujących ze sobą bokach.