• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 95x140 cm

W ofercie znajdziesz pokrowce na materac 95x140 cm. Pokrowce występują w wersji pikowanej i niepikowanej. Pokrowce pikowane to: Bambo, Silver, Tencel, Grafitowy żakard i Aloe Vera. A niepikowany jest jeden pod nazwą Jersey. Wszystkie można prać.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 95x140 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 100x140 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 95x140 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 95x140 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 95x140 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 95x140 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 95x140 cm.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023