• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 95x140 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 95x140 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 95x140 cm

Wysokiej klasy materac 95x140 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 95x140 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 140x95 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 140x95 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 95x140 cm z materacem.

Jaki materac 95x140 wybrać?

Zakup materaca do spania warto potraktować jako inwestycję na lata. Dostępne w naszym sklepie nowoczesne materace 90x140 cm dedykujemy głównie dzieciom, z uwagi na ich niewielki rozmiar. Jest on jednak wystarczająco komfortowy nawet dla nastolatka. Prezentujemy szeroki asortyment materaców wykonanych z różnych materiałów, a każdy z nich ma nieco inne właściwości. Na Godre.pl możecie też Państwo wybrać materac dwustronny, wykonany z wysokiej jakości surowców i o różnych stopniach twardości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zaprojektuj dla swojego dziecka materac 90x140 cm

Jako producent, oferujemy produkty wykonane z rozmaitych surowców. Produkujemy na przykład materace wysoko elastyczne, materace piankowe, lateksowe, kokosowe, kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn i inne. Każdy z nich zapewnia podparcie dla kręgosłupa i właściwą pozycję podczas snu. Wystarczy dopasować dobry stopień twardości, a materac gwarantuje wygodny sen. Wszystkie dostępne materace 90x140 cm są higieniczne i nadają się dla najmłodszych.

Materac 95x140 w idealnym rozmiarze na Godre.pl

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, istnieje możliwość zamówienia produktu o dowolnie wybranych wymiarach. Oferujemy na przykład materace 95x140 cm o niestandardowej szerokości, materace 110x140 cm do dużych łóżek oraz materace 120x140 cm, na których z powodzeniem może spać dwójka dzieci. Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Materace transportujemy bez ich uprzedniego rolowania, aby nie traciły swoich najważniejszych funkcji. Zapraszamy gorąco do poznania asortymentu sklepu i znalezienia u nas dobrego materaca dla swojego dziecka. Jesteśmy pewni, że nasze materace spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości odnośnie parametrów materaca zachęcamy do kontaktu z wykwalifikowanymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024