Wybierając materac kieszeniowy mamy pewność, że nasz materac będzie wygodny i trwały. Materac kieszeniowy posiada konstrukcję sprężynową, w której każda ze sprężyn opakowana jest w osobną kieszeń materiału. Sprężyny są z jednej strony sklejone a z drugiej zszyte. System sprężyn jest strefowy i gwarantuje niezależną pracę każdej sprężyny. Materac o takiej konstrukcji idealnie podpiera poszczególne części ciała i jest wytrzymały nawet na duże obciążenie. Ilość sprężyn w tej budowie materaca to 262 szt/m2. Materac posiada dużą elastyczności i działając punktowo zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Dla kogo materac kieszeniowy średnio twardy 80x200 cm

Największą grupę materacy stanowią te o budowie średnio twardej. Materace kieszeniowe 80x200 średnio twarde przewidziane są dla osób z wagą w przedziale 60-100kg. Taka twardość materaca też jest uniwersalna, w budowie są pianki zróżnicowane, które poprawiają jakość snu. Z tych przyczyn modeli materaca ze stroną średnio twardą jest naprawdę dużo aby każdy mógł znaleźć idealny materac. Każdy materac po stronie średnio twardej ma wysokoelastyczną piankę HR, jest to podstawowe wykończenie materaca. Wśród surowców jakie możemy zastosować na powierzchni średnio twardej to pianka moletowa, pianka visco memory, pianka lateksowa czy profiloway materiał visco memory. Materace kieszeniowe 80x200 średnio twarde mogą być jednostronne i dwustronne lub jeden materac może łączyć stronę średnio twardą ze stroną miękką, twardą lub bardzo twardą.

Materace kieszeniowe średnio twarde - opis materacy z podziałem na stopień twardości.

Materace średnio twarde 80x200 cm w ofercie sklepu Godre.pl stanowią najliczniejszą grupę produktową. Spowodowane jest to tym, że przeznaczone są dla najliczniejszej grupy odbiorców (dla osób o wadze 100 kg). Dodatkowo średnio twardą powierzchnię materaca można uzyskać poprzez zastosowanie różnych surowców, co daje ogromną liczbę kombinacji, która przekłada się na ilość modeli, spośród których można wybierać w naszej ofercie.

Materace kieszeniowe 80x200 cm dzielą się na materace jednostronne i materace dwustronne.

Aby łatwiej poruszać się w temacie materacy średnio twardych uszeregujemy je i opiszemy poniżej.

Materace kieszeniowe 80x200 cm średnio twarde - modele jednostronne:

Materace kieszeniowe 80x200 cm średnio twarde obustronnie:

Materace kieszeniowe 80x200 cm średnio twarde/ twarde:

W każdym z tych modeli zamiast warstwy kokosowej może być zastosowana warstwa trawy morskiej.

Materace kieszeniowe 80x200 cm średnio twarde/ bardzo twarde:

Materace kieszeniowe 80x200 cm średnio twarde/miękkie: