Szanowni Państwo,

Dzisiaj wprowadzamy do naszej oferty niskie materace kieszeniowe? Co znaczy niskie? Mają one wysokość od 9 do 17 cm. Są to dokładnie te same modele, które posiadamy w swojej ofercie tylko ich wysokość, ze względu na zastosowanie o 6 cm niższej sprężyny kieszeniowej (pocketowej), jest dużo mniejsza. Pozwala to nam dobrać bez problemu materac dla dziecka, gdzie bardzo często spotykamy się z ograniczeniami odnośnie możliwości zastosowania wysokiego materaca. Łóżka piętrowe, łóżka, gdzie materac chowa się w szufladzie, czy w końcu łóżka dla dorosłych, ale z niskimi bokami - nie stanowi to już problemu w tym, aby móc dobrze się wysypiać.

Materace kieszeniowe Mini

Niskie materace kieszeniowe występują tylko i wyłącznie na standardowej sprężynie pocketowej tj. 262 szt/m2. Sprężyna multipocket nie występuje w takiej wysokości. Możecie więc Państwo wybierać teraz spośród 4 rodzai każdego z materaca:
  • wersja normalna - 262 szt/m2 sprężyn
  • wersja podwyższona - Max Plus - o 5 cm wyższa od wersji normalnej
  • wersja Multipocket - 510 szt/m2 sprężyn - wysokość jak w wersji normalnej
  • wersja obniżona - Mini - materac jest 6 cm niższy od wersji normalnej

Materace Mini - Dostawa na płasko

Materace Mini także dostarczamy na płasko, bez rolowania. Czas ich produkcji jest taki sam jak pozostałych modeli, tzn. w ciągu 1-3 dni roboczych zostaną przekazane firmie transportowej.

Zapraszamy do zakupów. W razie pytań jesteśmy jak zawsze do Państwa dyspozycji