• Kategorie
  • Parametry
  • Materace kieszeniowe 80x200 twarde H3 H4

Tutaj kupisz wygodny materac kieszeniowy, pocketowy 80x200 twardy oznaczany jako H3 lub H4. Do wyboru masz 3 rodzaje sprężyn: mini, standardowa, podwyższona (Max Plus) lub Multipocket. Wybierz jeden z naszych komfortowych modeli.
Materac Haga 80x200 cm
1109.00 -25% 831.75
Materac Hebe 80x200 cm
1249.00 -25% 936.75

Materac kieszeniowy posiada w swojej budowie sprężyny w kształcie walca, umieszczone są materiałowych kieszonkach. Praca materaca jest cicha dzięki temu, że z jednej strony zostały one ze sobą sklejone a z drugiej zszyte. Materac kieszeniowy (pocketowy) posiada konstrukcję stworzoną z 262 szt sprężyn na 1m2. Dodatkowo sprężyny są podzielone na strefy komfortu, pracują niezależnie gwarantując właściwe podparcie ciała i dopasowanie do krzywizn sylwetki. Materac kieszeniowy 80x200 cm twardy jest bardzo trwały i wytrzymały nawet na duże obciążenia. Konstrukcja pocketowa w naszej ofercie podzielona jest na 3 poziomy sprężyn. W wersji podstawowej sprężyny mają 12 cm wysokości, w wersji max plus zostały podwyższone o 5 cm a w wersji mini- skrócone o 6 cm.

Dla kogo materace kieszeniowe 80x200 cm twarde H3 H4

Istotną funkcję pełni w materacu konstrukcja. Wpływa ona na odpowiednie podparcie i długą żywotność materaca. Dodatkowo warto dobrać twardość materaca dostosowaną do wagi i upodobań. W ten sposób materac będzie komfortowy i trwały. Materac kieszeniowy twardy 80x200 cm polecamy dla osób, których waga przekracza 100kg.

Pozostałe twardości dostępne u nas to:

Materac twardy bo o nim skupiamy się w tym artykule posiada w swojej budowie piankę HR wysokoelastyczną na którą stosujemy matę kokosową lub matę z trawy morskiej. Mata kokosowa wykonana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. To w 100% naturalny surowiec ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Kokos nie gromadzi roztoczy i bakterii jest też odporny na wilgoć. Zamiennie w materacach twardych zamiast kokosu stosujemy trawę morską. Trawa morska to algi, które rosną w nadmorskich wybrzeżach. Materiał jest naturalny, wydziela delikatny zapach suchej trawy, który działa odprężającą, ma pozytywny wpływ na spokojny sen. Posiada właściwości wentylujące materac, zapobiega nadmiernemu poceniu się. Jest antyalergiczny i antygrzybiczny.

Osoby szukające twardej powierzchni do snu lub z wyższą wagą powinny wybierać materac o twardym wykończeniu. Taki materac zapewni optymalne podparcie kręgosłupa i zdrowy, komfortowy sen.

Twarde materace pocketowe 80x200 - dostępne modele

Twardy materac kieszeniowy 80x200 cm po obu stronach w naszej ofercie to materac Poprad 80x200, będzie odpowiedni dla zdecydowanych osób. Jednostronna wersja materaca twardego to materac Bruksela 80x200.

Inne modele posiadające stronę twardą to:

We wszystkich materacach twardych można zamienić kokos na trawę morską.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024