• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x160 cm

Oferujemy materace 100x160 cm, o różnym stopniu twardości. Dostępne są cztery stopnie twardości. Od miękkich, po bardzo twarde. Stopień twardości materaca, powinien być dobrany do wagi osoby korzystającej, a także do preferencji jakie ma ta osoba.

W naszym sklepie każdy klient ma możliwość dopasowania twardości materaca 100x160 cm do swoich preferencji. Oferujemy bogaty asortyment różnych rozwiązań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Dla wygody umożliwiamy również przeglądanie produktów właśnie skategoryzowanych pod kątem stopnia twardości. Poza tym, można też wybrać rodzaj materiału, z jakiego materac wykonamy lub wybrać jego niestandardowy rozmiar. Jesteśmy pewni, że na Godre.pl każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie.

Różne rozmiary materaców dla różnych użytkowników

Każdy z nas jest nieco inny i ma inne wymagania wobec miejsca, w którym śpi. Trzeba pamiętać o tym, że sen jest bardzo ważny w naszym życiu i od nas zależy to, czy będzie zdrowy i bezpieczny. U nas oferujemy materace w rozmaitych szerokościach, dla każdego członka rodziny. Prezentujemy na przykład:

Sami produkujemy materace, dlatego można zdecydować się na wybrany rozmiar, a my zrealizujemy zamówienie w ciągu trzech dni roboczych.

Materace 100x160 cm dla osób wymagających

Wspomniana twardość to najważniejszy z parametrów materacy. Prezentujemy modele bardziej i mniej twarde, ponieważ każdy użytkownik oczekuje nieco innych rozwiązań. Zachęcamy do tego, aby stopień twardości dopasować też do gabarytów osoby śpiącej, ponieważ wtedy materac jest najbardziej funkcjonalny. Udostępniamy materace wykonane z bardzo nowoczesnych i trwałych materiałów. Dobrym rozwiązaniem do domu są na pewno materace wysoko elastyczne, które łatwo jest utrzymać w czystości. Oferujemy też materace z różnego rodzaju pianek, lateksu, sprężynowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, bonellowe, czy z wypełnieniem z naturalnego kokosa. Zachęcamy do kontaktu z nami i wyboru odpowiedniego materaca, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.