• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x160 cm

Dobry materac zapewni Ci spokojny sen i bezbolesny poranek. Skorzystaj z naszej oferty materacy 90x160 cm, zapewniamy najwyższą jakośc produktów i wieloletnie doświadczenie. Masz wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu, pomożemy Ci w wyborze.

Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedniego materaca dla nastolatka, materac 90x160 cm dostępny w naszej ofercie na pewno spełni Wasze oczekiwania. Rozmiar ten zapewnia komfortowy i zdrowy sen, a jednocześnie nie zabierze za dużo miejsca w pokoju. U nas materac dla młodego człowieka można jednocześnie dopasować optymalnie do jego potrzeb, wybierając rodzaj materiału oraz stopień twardości. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą materaców 90x160 cm i złożenia zamówienia. Wybrany materac wykonamy w ciągu trzech dni roboczych i dostarczymy pod wskazany adres.

Na co zwrócić uwagę wybierając materac 90x160 cm dla nastolatka?

Młodzi ludzie potrzebują dużej dawki snu, który pozwala im się regenerować. Ważne, aby był to sen dobrej jakości. Istotną rolę odgrywa na pewno twardość materaca, ponieważ każdy człowiek jest nieco inny. Stopnie twardości dostępne u nas należy dostosować do gabarytów dziecka, aby materac 90x160 cm był maksymalnie wygodny. Ciało młodego człowieka nadal szybko się rozwija i zmienia. Chcąc zapewnić kręgosłupowi zawsze dobrą podporę, trzeba wybrać materac wysokiej jakości. Prezentujemy materace kokosowe, lateksowe, piankowe, sprężynowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn i wiele innych modeli, które zawsze spełniają swoją rolę. Każdy z nich podpiera kręgosłup w nieco inny sposób, ale wszystkie są bezpieczne i bardzo trwałe. Wybieramy tylko materiały przewiewne, zapewniające odpowiednią higienę, która jest w tym wieku niezbędna.

Inne rozmiary materaców do pokoi dziecięcych

U nas każdy materac można indywidualnie dopasować. Prezentujemy wiele różnych rozmiarów, ale oferujemy też materace na specjalne zamówienie. Dostępne są na przykład materace 60x160 cm wybierane przez rodziców najmłodszych dzieci, materace 75x160 cm w rozmiarze średnim oraz materace 100x160 cm, które są bez wątpienia najbardziej komfortowe, ponieważ zapewniają dużo przestrzeni. Gorąco zachęcamy do poznania wszystkich naszych produktów oraz do kontaktu z naszymi pracownikami w razie pytań bądź wątpliwości. Umożliwiamy zwrot w 30 dni i dajemy 2-letnią gwarancję.

 

BLACK WEEK - 15% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: BLstandard15. Na pozostałe rozmiary 7% - wpisz kod: znizka7