UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x210 cm

Prezentujemy praktyczne i niewielkie materace jednoosobowe, które wspaniale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Dostępne materace 100x210 cm wykonane są tylko z najwyższej jakości materiałów, które są bardzo funkcjonalne. Każdy dostosowuje się do potrzeb użytkownika i zapewnia mu komfort snu. Trzeba pamiętać o tym, że sen to jedna z najważniejszych potrzeb podstawowych i tylko wartościowy wpływa korzystanie na nasze funkcjonowanie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem materaców 100x210 cm dostępnych na Godre.pl i do złożenia zamówienia.

Bogaty wybór materaców 100x210 cm i innych rozmiarów

Rozmiar to pierwsza kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę. Jako producent oferujemy szeroki asortyment różnych rozmiarów materaców, aby każdy nasz klient mógł dopasować materac do łóżka oraz pomieszczenia. W długości 210 cm cm prezentujemy na przykład materace 210x210cm – największe i najwygodniejsze dla dwóch osób, materace 155x210 cm do średniej wielkości sypialni oraz materace 125x210 cm. Zapewniamy szeroki wybór różnych rozmiarów oraz fachową pomoc naszej obsługi. Nie bez znaczenia jest też 2-letnia gwarancja.

Jakie parametry materaca 100x210 cm są najważniejsze?

Naszym zdaniem twardość materaca to czynnik, który bezpośrednio wpływa na komfort snu i wygodę ciała. Polecamy dostępne u nas materace twarde, jak również produkty miękkie i średnio twarde. Każdy klient może u nas znaleźć model, który spełni jego wszelkie oczekiwania albo zamówić materac o dowolnym rozmiarze. Wybierając dla siebie materac, trzeba też zastanowić się nad jego wypełnieniem. Oferujemy materace lateksowe, z różnego rodzaju nowoczesnych pianek, kieszeniowe i bonellowe. Można też zdecydować się na materac wypełniony naturalnym kokosem. Wszystkie są antyalergiczne i zachowują się w określony sposób przy kontakcie z ciałem. Warto wybierać je biorąc pod uwagę wzrost i ciężar ciała. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich materaców 100x210 cm i innych. U nas można też liczyć na atrakcyjne ceny. Zachęcamy do złożenia zamówienia.