UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 125x210 cm

Zakup materaca 125x210 cm to wybór na długie lata. Nasze produkty zapewnią Ci odprężający, zdrowy sen oraz dobry nastrój i więcej energii każdego ranka. Masz możliwość przetestowania materaca i odesłania go do 30 dni, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.

Na Godre.pl prezentujemy wygodne materace 125x210 cm wykonane przez nas w oparciu o materiały najwyższej jakości. Każdy nasz produkt powstaje na indywidualne zamówienie, a klient ma możliwość wyboru poszczególnych parametrów materaca 100x210 cm i dostosowania go do swoich preferencji i przyzwyczajeń, ale również budowy ciała. Dostępne są u nas materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe, lateksowe, kokosowe, piankowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Osobom niezdecydowanym proponujemy materace 95x210 cm dwustronne - po każdej ze stron występuje inna twardość.

Materace 125x210 cm zapewniające zdrowy sen

Rolą materaca 125x210 cm jest przede wszystkim odpowiednie podparcie kręgosłupa, który powinien zajmować pozycję ergonomiczną. Dlatego u nas można znaleźć materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Opierając się na naszych zaleceniach odnośnie masy ciała, można dopasować produkt optymalny dla konkretnej osoby. Wszystkie materace objęte są w naszym sklepie dwuletnią gwarancją.