• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 100x220 cm

Każdy z naszych materacy 100x220 cm posiada zdejmowany pokrowiec, dzięki temu pozostaje czysty i świeży przez długi czas. Dobierz materac według swojej wagi, nie zapominając jednak o swoich osobistych preferencjach. To ty najlepiej znasz swoje ciało.

Internaty i hostele charakteryzują się dość ekonomicznymi warunkami do spania. Idealnie w takich miejscach sprawdzają się dostępne w naszym sklepie materace 100x220 cm, które zajmują bardzo mało miejsca. Do pokoju można więc z powodzeniem wstawić kilka takich jednoosobowych, ale bardzo komfortowych łóżek. Nasze materace są higieniczne i antyalergiczne, można je też z łatwością czyścić. Świetnie sprawdzają się przy częstej eksploatacji, która zwykle ma miejsce w internatach szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Godre.pl. Wszystkie materace są objęte 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu w ciągu 30 dni.

Materac 100x220 cm – komfort i wygoda dla jednej osoby

Aby zapewnić mieszkańcom internatu najlepsze warunki, najlepiej zdecydować się właśnie na materace w tym rozmiarze. Gwarantują bowiem komfort i odpowiedni stopień wypoczynku. Oczywiście, w sklepie dostępne są też inne modele materaców dla jednej osoby, na przykład materace 60x220 cm - najwęższe spośród modeli o tej długości, materace 75x220 cm - w sam raz do łóżek o niestandardowych wymiarach oraz duże materace 90x220 cm. Istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu trzech dni od jego złożenia. Wszystkie materace dostarczamy klientom na płasko, aby nie psuć ich unikalnych właściwości i funkcji, na przykład sprężyn. Dzięki temu nie zapadają się i służą wiele lat.

Materace 100x220 cm na miarę potrzeb

Młodzi ludzie mieszkający w internatach i sypiający w hostelach potrzebują jak najwygodniejszego miejsca do spania. Sen to dla nich moment regeneracji organizmu i musi być bezpieczny oraz zdrowy. W asortymencie Godre.pl znajdują się więc materace różnego rodzaju. Każdy z materiałów oferuje nieco inne funkcje, które mogą podobać się różnym użytkownikom. Do internatów chętnie wybierane są materace piankowe i lateksowe, z uwagi na swoją higieniczność. Właściciele takich miejsc zwykle decydują się na dostępne u nas materace średnio twarde. Mamy modele o różnych stopniach twardości - również praktyczne materace dwustronne.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023