• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x220 cm

Bogata oferta materacy 75x220 cm w naszym sklepie, pozwala na idealne dopasowanie zakupionego produktu do naszych preferencji. Możesz wybierać spośród materacy piankowych, kieszeniowych, bonellowych lub lateksowych. Ciesz się komfortem i wygodą!

Jeżeli poszukujecie Państwo materaca 75x220 cm, który będzie idealnie dopasowany do ciała i zapewni kręgosłupowi właściwe podparcie, z pewnością odnajdziecie właściwy model właśnie u nas. Na Godre.pl oferujemy materace 80x220 cm wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Zachęcamy do poznania naszego asortymentu materaców lateksowych, kokosowych, piankowych i kieszeniowych. Każdy produkt powstaje u nas na indywidualne zamówienie.

Materace 75x220 cm o idealnej twardości

Bez wątpienia to właśnie twardość jest najważniejszym parametrem każdego materaca 105x220 cm. Należy dopasować go do wagi ciała i jego gabarytów. Wszystkie materace wysyłamy w pozycji na płasko, ponieważ rolowanie może zaszkodzić ich elementom konstrukcyjnym i w konsekwencji zmniejszyć funkcjonalność produktu. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze