UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x225 cm

Planujesz zakup materaca 100x225 cm? Powinieneś zadbać o kilka istotnych szczegółów. Ważne przy wyborze są takie czynniki jak Twoja waga, dzięki której dobierzemy odpowiednią twardość; materiały, które zapewnią ochronę przed kurzem i roztoczami.

Wysokiej jakości materac 100x225 cm to gwarancja zdrowego i komfortowego wypoczynku. Nasz sklep zapewnia materace wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Oferujemy materace lateksowe, kokosowe, piankowe, termoplastyczne, wysokoelastyczne, bonellowe i sprężynowe kieszeniowe. W asortymencie posiadamy także materace 105x225 cm dwustronne. Jest to idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych.

Sam zaprojektuj swój materac 100x225 cm

U nas klient samodzielnie wybiera poszczególne parametry wybranego modelu materaca 120x225 cm. Prezentujemy materace o różnym stopniu twardości – miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zalecamy, aby twardość wybierać pod kątem swojej wagi oraz przyzwyczajeń. Odpowiednio dopasowany materac 100x225 cm wspaniale podpiera kręgosłup na całej jego długości i nie wywołuje żadnych ucisków. Wszystkie materace transportujemy w pozycji na płasko, aby rolowanie nie uszkodziło ich konstrukcji. Życzymy udanych zakupów.