• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 105x225 cm

Warto poświęcić trochę więcej czasu na podjecie decyzji dotyczącej zakupu materaca 105x225 cm. Jest to inwestycja na lata i o dość wysokich kosztach. W naszej firmie dajemy Ci możliwość wypróbowania produktu i zwrotu, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.

Prezentujemy szeroki asortyment materaców 105x225 cm, które sami produkujemy przy wykorzystaniu doskonałych surowców. Posiadamy gamę rozwiązań dla różnych klientów – oferujemy materace sprężynowe Multipocket, tradycyjne materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i inne. Każdy produkt nieco inaczej reaguje na ciężar ciała i zapewnia inny rodzaj podparcia. Wszystkie materace 100x225 cm powstają u nas na indywidualne zamówienie. Nie pochodzą z magazynów, produkujemy je na bieżąco i wysyłamy naszym klientom.

Równomierne podparcie kręgosłupa

Dzięki odpowiedniej twardości materac 120x225 cm jest w stanie zapewnić ergonomiczną pozycję, najzdrowszą dla kręgosłupa. Dostępne są u nas materace miękkie, o średniej twardości, twarde i bardzo twarde. Naszym zdaniem ten parametr powinien być dopasowany do wagi ciała. Nigdy nie rolujemy naszych materacy 105x225 cm na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem szkodzi to ich poszczególnym elementom, na przykład sprężynom.