• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 105x185 cm

Wygoda i komfort! Inwestując w zakup materaca 105x185 cm, możesz być pewien że surowce z których produkowane są materace posiadają atesty. Bardzo dobry wkład w postaci sprężyn i najwyższej jakości surowce gwarantują zdrowy sen. Serdecznie polecamy.

Decydując się na zakup nowego materaca 105x185 cm, warto wybrać produkt spersonalizowany, który będzie idealnie dopasowany. Na godre.pl prezentujemy materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, piankowe, termoplastyczne, wysokoelastyczne, kokosowe, lateksowe, dwustronne i jednostronne. Każdy materac 100x185 cm produkowany jest przez nas przy udziału wysokiej klasy surowców na zamówienie. Wysyłamy tylko produkty nowe fabrycznie.

Materace 105x185 cm zapewniające idealny komfort

Dopasowany do budowy ciała i preferencji materac 120x185 cm jest w stanie zapewnić właściwe podparcie dla kręgosłupa i jego bezpieczną pozycję. Nasze produkty transportowane są zawsze na płasko, ponieważ rolowanie materaca może szkodzić jego elementom konstrukcyjnym. Każdy materac 105x185 cm objęty jest dwuletnią gwarancją. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wyboru poszczególnych parametrów, takich jak twardość.