• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x120 cm

By twoje dziecko, chętnie spało w swoim łóżeczku, potrzebuje wygodnego materaca 110x120 cm. Najodpowiedniejszym będzie materac z podwójną warstwą pianki visco memory. To surowiec, który dostosowuje się do ciała maluszka. Dziecko poczuje otulenie i ciepło.

Na Godre.pl prezentujemy szeroki asortyment materaców 110x120 cm oraz innych modeli dla rodzeństwa. Często warunki lokalowe zmuszają rodziców do przygotowania dzieciom wspólnego pokoju, w którym mieści się jedno większe łóżko. Wówczas materac 110x120 cm stanowi wygodne rozwiązanie i na pewno zapewnia maluchom komfort oraz wygodę w czasie snu. Udostępniamy materace wykonane z różnego rodzaju materiałów – każdy z nich jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. U nas można też materace przeglądać pod względem różnych parametrów, na przykład twardości. Zachęcamy serdecznie do złożenia zamówienia.

Materac 110x120 cm o właściwych parametrach

Najważniejsza decyzja dla rodziców wybierających wspólny materac dla dwójki rodzeństwa to na pewno materiał, z jakiego produkt został wykonany. Sami produkujemy materace z naszej oferty, dlatego można tu znaleźć bardzo bogaty wybór. W naszym asortymencie znalazły się na przykład materace bonellowe, piankowe HR, moletowane produkowane, kieszeniowe Multipocket, kokosowe, a nawet dwustronne. Takie materac może mieć dwa stopnie twardości po każdej ze stron inny. Przeglądając materace 110x120 cm można podzielić je na: miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Jesteśmy pewni, że dzięki temu każdy nasz klient znajdzie optymalny materac dla swoich dzieci.

Inne wymiary materaców dostępne na Godre.pl

U nas można zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu trzech dni od momentu złożenia zamówienia. Oferujemy na przykład materace 60x120 cm do łóżek jednoosobowych, materace 105x120 cm, na których wygodnie wyśpi się dwójka dzieci oraz materace 120x120 cm - największe tej szerokości. Każdy z produktów objęty jest dwuletnią gwarancją. Dodatkowo formatkom materacy sprężynowych zapewniamy gwarancję na trzydzieści lat. Materacy nie przewozimy w formie zrolowanej, ponieważ może to szkodzić ich sprężynom. Każdy można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.