• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x120 cm

Bez względu na rozmiar materaca 120x120 cm zamówienie jest realizowane w tym samym czasie. Każdy materac wysyłany jest firmą transportową, na płasko. Nie rolujemy materacy, przez co wydłuża się ich żywotność. Zapraszamy do zakupu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo materace dziecięce odpowiednie do domu, hotelu, czy przedszkola. Prezentujemy bogaty wybór materaców 120x120 cm, na których z powodzeniem może spać dwójka pociech. Oferowane przez nas materace wykonane są z różnych materiałów wysokiej jakości. Każdy z nich zachowuje się nieco inaczej w kontakcie z ciałem, ale wszystkie są bezpieczne i zdrowe dla najmłodszych. Jesteśmy pewni, że na Godre.pl dopasujecie właściwy model materaca 120x120 cm, który spełni wszystkie oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Materac 120x120 cm do hotelu i żłobka

Materace używane w takich miejscach muszą być przede wszystkim bardzo trwałe i higieniczne. U nas można znaleźć materace kieszeniowe Multipocket, które polecamy głównie z uwagi na dużą funkcjonalność. Prezentujemy też szereg materacy bonellowych, piankowych, lateksowych, moletowanych profilowanych, czy też kokosowych. Wszystkie materace produkujemy sami, dlatego każde zamówienie realizujemy najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych. Materac 120x120 cm można też dopasować pod kątem parametru twardości. W asortymencie naszego sklepu są materace różnej twardości, które można indywidualnie dopasować do gabarytów ciała.

Szeroki wybór materaców różnej wielkości

Bardzo często nasi klienci poszukują rozwiązań w niestandardowych rozmiarach. U nas możecie Państwo zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Oferujemy na przykład:

W razie wątpliwości odnośnie dopasowania rozmiaru materaca lub jego materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy model do preferencji. Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich prezentowanych produktów. Każdy materac objęty jest dwuletnią gwarancją i można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni od zakupu.