• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x130 cm

Szybko i z dużą precyzją produkujemy każdy zamówiony materac 110x130 cm. Dla nas producentów, żaden rozmiar materaca nie jest wyzwaniem. Trzy dni robocze potrzebujemy na produkcję, niezależnie od rozmiaru. Później odbywa się dostawa na płasko.

Materace o długości 130 cm przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci. Jest to optymalna długość dla maluchów, która zapewnia im wygodę. Prezentujemy funkcjonalne materace 110x130 cm oraz wiele innych modeli. Jako producent jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, również w niestandardowych wymiarach. Wszystkie nasze produkty to dwuletnia gwarancja, a materace sprężynowe objęte są gwarancją trzydziestoletnią w zakresie formatek sprężyn. Dodatkowo dla każdego materaca 110x130 cm można samodzielnie wybrać stopień twardości. Oferujemy zarówno materace miękkie, jak i takie o większym stopniu twardości.

Jaki rodzaj materaca 110x130 cm wybrać do pokoju dziecięcego?

Nasze materace produkowane są z różnych materiałów wysokiej jakości. Udostępniamy na przykład materace piankowe HR, materace lateksowe, bonellowe, kieszeniowe Multipocket, moletowane profilowane i kokosowe. Każdy z nich zachowuje się odrobinę inaczej w kontakcie z ludzkim ciałem. Bardzo ważne jest, aby materac zawsze zapewniał właściwe podparcie dla kręgosłupa i wszystkie produkty z asortymentu charakteryzuje ta cecha. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych materiałów.

Różne formaty materaców dla dzieci

U nas znajdziecie Państwo rozmaite rozmiary materacy dziecięcych, na przykład materac 115x130 cm w niestandardowej szerokości, materac 65x130 cm - bardzo wygodny dla jednego dziecka oraz materac 80x130 cm, który jest nieco szerszy i bardziej komfortowy. Możemy wykonać materac w każdym rozmiarze już w ciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich dostępnych na Godre.pl produktów. Jesteśmy też przekonani o ich trwałości i wytrzymałości. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze