• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x130 cm

Materac 80x130 cm, który da poczucie komfortu musi być odpowiednio dopasowany do potrzeb. Nasi doświadczeni doradcy, pomogą wybrać taki model materaca, by w pełni umożliwił relaks. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Każdy hotel potrzebuje łóżek dziecięcych, aby móc właściwie ugościć maluchy, które przyjeżdżają z rodzicami. Prezentujemy materace 80x130 cm oraz wiele innych rozmiarów materaców, które nadają się idealnie do pomieszczeń hotelowych. Nasze materace produkujemy samodzielnie z nowoczesnych surowców, które zapewniają im trwałość oraz funkcjonalność. Wszystkie materace dostępne w asortymencie są komfortowe i wygodne, a jednocześnie stanowią bezpieczne podparcie kręgosłupa maluszka. Dodatkowo są też higieniczne, co ma dla hoteli ogromne znaczenie.

Jakie materace 80x130 cm oferujemy hotelom?

U nas można liczyć na bardzo bogaty wybór materaców wykonanych z rozmaitych materiałów. Prezentujemy na przykład materace bonellowe, kokosowe, kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, moletowane profilowane, dwustronne, piankowe HR, czy lateksowe. Wszystkie są bardzo praktyczne i wygodne. Wybierając jeden z takich modeli, można zapewnić gościom bardzo komfortowy pobyt. Dodatkowo w naszym sklepie można też personalizować wybierając ich stopień twardości. Prezentujemy zarówno materace miękkie, o średnim stopniu twardości, jak i bardzo twarde.

Materac 80x130 cm i inne rozmiary dla hoteli

Zdajemy sobie sprawę z tego, że miejsca takie jak hotele posiadają wiele różnych łóżek, do których dopasowują materace dziecięce. Jako producent zapewniamy możliwość zamówienia materaca w dowolnym wybranym przez klienta rozmiarze. Oferujemy na przykład:

Produkty gotowe są do wysyłki już w ciągu trzech dni roboczych. Nasze materace powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy rozmiar oraz rodzaj materaca do pokoju hotelowego. Transportujemy wszystkie produkty bez rolowania, ponieważ naszym zdaniem taka wymuszona pozycja może negatywnie wpłynąć na ich funkcjonalność. Oferujemy dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty dostępne w sklepie.