• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x150 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 110x150 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 110x150 cm

Wysokiej klasy materac 110x150 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 110x150 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 150x110 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 150x110 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 110x150 cm z materacem.

 

Jaki materac 110x150 wybrać?

Możliwość samodzielnego spędzania czasu w łóżku to coraz częściej niewygórowane oczekiwania „wygodnickich” a całkiem zwyczajny i oczekiwany standard życia współczesnych dzieci i młodzieży. Żeby zapewnić dziecku maksymalnie regenerujący sen, warto sięgnąć po nieco szersze „jedynki”, jak chociażby materace 110x150 cm. Średnia przestrzeń mieszkaniowa na członka rodziny w Polsce błyskawicznie wzrosła na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Dlatego każde dziecko ma własny niezależny pokój do dyspozycji lub przynajmniej całkowicie niezależne łóżko w pokoju dziecięcym. Zmieniają się w związku z tym jednak same projekty łóżek oraz lokalizacje, w których takie łóżka stają, więc coraz częściej potrzebne są nietypowe wymiary pod materace 115x150 cm chociażby.

Dla jakiej kategorii wiekowej są materace 110x150?

Wymiary materaca 105x150 cm praktycznie z miejsca predestynują go do zastosowania w pokoju dziecięcym. Na takim materacu o wygodnym śnie myśleć mogą osoby o maksymalnym wzroście rzędu 140 centymetrów, a więc czasami, już po przekroczeniu bariery 10 lat dziecko może przestać mieścić się na tak zwymiarowanym materacu. W teorii materac o wymiarach 110x150 centymetrów powinien być pierwszym wyborem do samodzielnego łóżka, a drugi materac wybierać można już pod kątem nastoletniego dziecka.

Z jakich materiałów Godre.pl tworzy materace 110x150 cm?

Naszą dumą jest ogromna różnorodność projektów i materiałów, z których tworzymy materace 120x150 cm dla wymagających klientów. Dzięki sięgnięciu po najbardziej innowacyjne surowce, jako producent zaproponować możemy chociażby materace wysoko elastyczne z pianki HR o podwyższonej gęstości i rewelacyjnej wentylacji. Nie ma takich rozmiarów, poziomów twardości ani materiałów, z których nie moglibyśmy wykonać dla swoich klientów profesjonalnych materaców. Wszystkie z 2-letnią gwarancją! Zamówienie wysyłane jest w ciągu trzech dni roboczych od jego złożenia, a proces produkcji poprzedzony jest precyzyjnym doradztwem, które ma na celu zapewnienie maksymalnie trafionego zakupu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024