• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x150 cm

W ofercie materac w rozmiarze 110x150 cm i wiele innych rozmiarów. Nietypowy wymiar nie stanowi dla nas problemu. Materac możesz wybrać spośród różnych twardości, w zależności od Twoich potrzeb. Pokrowiec również możesz wybrać spośród kilku wariantów.

Możliwość samodzielnego spędzania czasu w łóżku to coraz częściej niewygórowane oczekiwania „wygodnickich” a całkiem zwyczajny i oczekiwany standard życia współczesnych dzieci i młodzieży. Żeby zapewnić dziecku maksymalnie regenerujący sen, warto sięgnąć po nieco szersze „jedynki”, jak chociażby materace 110x150 cm. Średnia przestrzeń mieszkaniowa na członka rodziny w Polsce błyskawicznie wzrosła na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Dlatego każde dziecko ma własny niezależny pokój do dyspozycji lub przynajmniej całkowicie niezależne łóżko w pokoju dziecięcym. Zmieniają się w związku z tym jednak same projekty łóżek oraz lokalizacje, w których takie łóżka stają, więc coraz częściej potrzebne są nietypowe wymiary pod materace 115x150 cm chociażby.

Dla jakiej kategorii wiekowej są materace?

Wymiary materaca 105x150 cm praktycznie z miejsca predestynują go do zastosowania w pokoju dziecięcym. Na takim materacu o wygodnym śnie myśleć mogą osoby o maksymalnym wzroście rzędu 140 centymetrów, a więc czasami, już po przekroczeniu bariery 10 lat dziecko może przestać mieścić się na tak zwymiarowanym materacu. W teorii materac o wymiarach 110x150 centymetrów powinien być pierwszym wyborem do samodzielnego łóżka, a drugi materac wybierać można już pod kątem nastoletniego dziecka.

Z jakich materiałów Godre.pl tworzy materace 110x150 cm?

Naszą dumą jest ogromna różnorodność projektów i materiałów, z których tworzymy materace 120x150 cm dla wymagających klientów. Dzięki sięgnięciu po najbardziej innowacyjne surowce, jako producent zaproponować możemy chociażbymaterace wysoko elastyczne z pianki HR o podwyższonej gęstości i rewelacyjnej wentylacji. Nie ma takich rozmiarów, poziomów twardości ani materiałów, z których nie moglibyśmy wykonać dla swoich klientów profesjonalnych materaców. Wszystkie z 2-letnią gwarancją! Zamówienie wysyłane jest w ciągu trzech dni roboczych od jego złożenia, a proces produkcji poprzedzony jest precyzyjnym doradztwem, które ma na celu zapewnienie maksymalnie trafionego zakupu.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7