UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x150 cm

Niestandardowe i ponadgabarytowe materace jeszcze kilka lat temu stanowiły wybór z przymusu i wynik niedostatecznego miejsca w pomieszczeniu albo błędu w projekcie. Dzisiaj materace 120x150 cm lub inne, nietypowe i rzadko spotykane rozmiary, można dostać w ciągu trzech dni, na indywidualne zamówienie złożone online w naszym sklepie. Jako producent mamy bardzo szeroki wybór. Każdy zamówiony u nas materac 125x150 cm należy dopasować indywidualnie do takich kluczowych parametrów jak masa ciała i wzrost użytkownika. W razie wątpliwości służymy poradą.

Jakie materiały na materac 120x150 cm wybrać?

Wybór materiałów i surowców, z których wykonany ma zostać konkretny materac 100x150 cm lub większy, to jedna z kilku istotnych decyzji do podjęcia przez klienta. Oprócz możliwości wybrania jednego z gotowych rozwiązań na stronie Godre.pl zachęcamy również do całkowicie indywidualnego i spersonalizowanego procesu projektowania własnych materaców 120x150 cm, w którym nasi doradcy wskażą nie tylko jak dopasować konkretne modele do swojego wzrostu i masy ciała. Inne kluczowe parametry determinujące cenę oraz jakość, funkcjonowanie i trwałość poszczególnych materacy, to oczywiście zastosowane materiały. Jako producent oferujemy szeroki wybór - są to między innymi:

  • funkcjonalne i trwałe materace dwustronne,
  • ergonomiczne i zdrowe materace moletowane profilowane,
  • materace kieszeniowe multipocket,
  • materace wysoko elastyczne – piankowe HR,
  • materace termoplastyczne.

Maksymalna wygoda dla jednego użytkownika

Możliwość wypoczywania za dnia i w nocy na bardzo wygodnym i obszernym materacu 130x150 cm wcale nie musi być kosztowna – za sprawą opracowanych latami własnych metod produkcyjnych, udało nam się obniżyć ceny końcowe materaców. W efekcie, na Godre.pl w cenie znanej z konkurencji możesz otrzymać materac 120x150 cm o klasę jakościową wyżej. Sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości materiały i korzystamy z rozwiązań produkcyjnych, które długimi latami zyskiwały aprobatę klientów i ekspertów. Wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją oraz 30-dniową możliwością zwrotu.