UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x185 cm

Wybierając model materaca 110x185 cm, warto skupić sie stopniach twardości. Dobrze dobrana twardość umożliwi śpiącemu poczuć relaks i komfort. W ofercie cztery stopnie twardości: H1 miękkie, H2 średnio twarde, H3 twarde, H4 bardzo twarde.

Wiele lat spędzonych na produkcji i projektowaniu materaców sprawiło, że możemy w Godre.pl zrealizować każde zamówienie – od zlecenia na niewymiarowe materace 110x185 cm po wykonawstwo najbardziej popularnych materaców kwadratowych do łóżek małżeńskich albo królewskich. Największe stelaże i rozwiązania w kwadracie spotykane są coraz częściej, więc klient Godre.pl może swobodnie zamówić u nas materac 185x185 cm w korzystnej cenie. Zaprojektowany indywidualnie model jesteśmy w stanie wykonać w ciągu dwóch dni roboczych.

Nasze nowoczesne materace 110x185 cm w wersji kieszeniowej

Posiadamy ogromne doświadczenie w produkowaniu materaców kieszeniowych oraz ich nowocześniejszej wersji technologicznej, materaców Multipocket. Połączenie materiałów naturalnych z syntetycznymi sprawia, że oferowane u nas materace 180x185 cm będą zachowywały swój wygląd, kształt i wszystkie kluczowe parametry jak twardość, elastyczność i przepuszczalność przez lata. Mamy tak ogromne zaufanie do swoich sprężyn i materaców kieszeniowych, że na wszystkie formatki sprężyn dajemy 30-letnią gwarancję.