• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x215 cm

Podstawą ergonomicznego snu jest dobry materac do spania 110x215 cm. Cechy dobrego materaca to odpowiednia twardość, świetne jakościowo materiały użyte do produkcji, oraz elastyczność. Materac powinien dopasować się do naszego ciała, bez jego zapadania.

Na Godre.pl dostępne są wysokiej jakości materace 110x215 cm naszej produkcji. Wybieramy tylko najlepsze surowce i wykonujemy z nich produkty wygodne, komfortowe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy na przykład materace 120x215 cm sprężynowe kieszeniowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne i inne modele. Każdy materiał zapewnia nieco inną funkcjonalność gotowego materaca 110x215 cm.

Spersonalizowane materace 110x215 cm

Na Godre.pl klient sam wybiera poszczególne parametry swojego materaca. Istnieje możliwość dopasowania stopnia twardości do masy ciała i przyzwyczajeń. W asortymencie sklepu znajdują się materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Gotowy produkt transportujemy tylko i wyłącznie na płasko, ponieważ rolowanie szkodzi konstrukcji materaca. Do klientów trafiają materace nowe fabrycznie, wykonane zawsze na indywidualne zamówienie, a nie z magazynu. Wszystkie materace objęte są u nas dwuletnią gwarancją. Zapraszamy!