UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x225 cm

Jakie cechy powinien posiadać idealny materac 110x225 cm? Powinien być wygodny, trwały, antyalergiczny. Powinien dostosowywać się do Twojego ciała i dawać mu właściwe podparcie. Musi zapewnić Ci spokojny, regenerujący sen i energię każdego poranka.

Kupno nowego materaca 110x225 cm najlepiej potraktować jako inwestycję we własne zdrowie i komfort. Na Godre.pl prezentujemy produkty wykonane przez nas z surowców różnego rodzaju. Zapewniamy materace piankowe, termoplastyczne, wysokoelastyczne, kokosowe, lateksowe, bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Dostępne są również materace 115x225 cm dwustronne - o dwóch różnych stopniach twardości. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dostępnych produktów.

Materace 110x225 cm na indywidualne zamówienie

U nas klient samodzielnie projektuje swój materac, wybierając jego poszczególne parametry. Oferujemy materace 130x225 cm w wersji miękkiej, średnio twarde, twardej i bardzo twardej. Każdy materac powstaje na indywidualne zamówienie klienta i wysyłany jest nowy fabrycznie. Materace transportowane są zawsze na płasko, aby rolowanie nie uszkodziło ich konstrukcji i nie wpłynęło negatywnie na funkcjonalność. Zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.