• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 115x225 cm

Idealny materac 115x225 cm to taki, który doskonale podtrzymuje Twój kręgosłup. Dlatego, oprócz wagi, istotnym kryterium podczas wyboru materaca, powinna być pozycja, którą najczęściej przybieramy podczas snu, np. na plecach lub na brzuchu.

Sen pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu. Chcąc zapewnić sobie idealny komfort, warto zoptymalizować swój materac 115x225 cm i samodzielnie wybrać jego poszczególne parametry na Godre.pl. Można u nas znaleźć najwyższej jakości materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe oraz Multipocket, kokosowe, lateksowe i piankowe. Udostępniamy też rozwiązania dwustronne. Każdy materac 65x225 cm powstaje na indywidualne zamówienie i jest to produkt nowy fabrycznie.

Najlepsza oferta materaców 115x225 cm

Na Godre.pl prezentujemy materace o kilku stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy do dostosowania twardości materaca 100x225 cm do wagi ciała. Wszystkie produkty wysyłamy w pozycji płaskiej, aby rolowanie nie szkodziło ich elementom konstrukcyjnym, jak sprężyny. Obejmujemy je również dwuletnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów i zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.