• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 115x215 cm

Zależy Ci na świetnym jakościowo materacu 115x215 cm? Wyprodukujemy go dla Ciebie w 3 dni robocze. Dostarczymy firmą przewozową, transportując go na płasko. Bez rolowania i zginania. Masz pewność, że trafi do Ciebie produkt bez uszkodzeń i zniekształceń.

Doskonale wiemy, jak różne są potrzeby każdego klienta zamawiającego materace 115x215 cm zarówno do sypialni małżeńskiej, pokoju gościnnego czy dziecięcego. W niewiele lepszej sytuacji bywają właściciele noclegowni czy hoteli, dla których odpowiednie łóżko i materac kokosowy to często główny gwarant sukcesu w postaci usatysfakcjonowanych klientów. Ograniczenia przestrzenne czy chęć dopasowania materaca 120x215 cm do posiadanego już konkretnego stelaża – to najczęstsze powody, dla których nasi klienci zamawiają na Godre.pl nietypowe materace.

Gwarancja producenta na materace 115x215 cm według projektu klienta

Na nasze materace 140x215 cm dajemy te same gwarancje – dwuletnią na cały produkt oraz trzydziestoletnią na formatkę sprężyn. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się wybrać jeden z już gotowych dostępnych propozycji, czy zdecyduje się na wariant samodzielnie spersonalizowanego projektu. Nasi konsultanci i doradcy chętnie podpowiedzą, jak zaprojektować własny materac 115x215 cm od A do Z. Posiadają ogromne doświadczenie i wieloletnią praktykę, więc są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie klienta i doradzić w procesie tworzenia wymarzonego materaca.