UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x120 cm

Każdy materac 90x120 cm może występować w czterech stopniach twardości. Od miękkich po bardzo twarde. To od potrzeb klienta zależy jaki model materaca i z jaką twardością wybierze materac. Każdy surowiec jest atestowany, nadaje się dla dzieci.

W naszym sklepie prezentujemy materace dziecięce najwyższej jakości – wykonane z nowoczesnych, antyalergicznych i bardzo higienicznych materiałów. Prezentowane w ofercie materace 90x120 cm idealnie nadają się do pokoi dziecięcych, ale także do hoteli, pensjonatów, czy nawet do żłobków i przedszkoli. U nas materace można przeglądać pod kątem ich różnych parametrów, co znacznie skraca czas poszukiwania i ułatwia podjęcie decyzji. Wszystkie materace 90x120 cm produkujemy samodzielnie i są gotowe do wysyłki już w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Nigdy nie rolujemy materacy na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem może to negatywnie wpływać na ich późniejszą funkcjonalność.

Materace w różnych rozmiarach dla dzieci

Wielkość materaca jest zwykle uzależniona od możliwości lokalowych. U nas można zamówić materac o dowolnym rozmiarze, ponieważ sami zajmujemy się produkcją. Prezentujemy na przykład:

Warto wybrać jak największy materac, ponieważ zagwarantuje on lepszy komfort snu i właściwą wygodę dziecku.

Materac 90x120 cm dopasowany do potrzeb dzieci

Prezentujemy różne modele materaców, ponieważ każdy z naszych klientów ma nieco inne oczekiwania i potrzeby. Zapewniamy materace moletowane profilowane, materace lateksowe, piankowe HR, kieszeniowe Multipocket, kokosowe, czy bonellowe. Warto zapoznać się z opisami poszczególnych surowców na stronie sklepu, aby wybrać właściwy model. Na Godre.pl materac można też dopasować pod kątem jego stopnia twardości. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde i bardzo twarde. Wszystkie produkty dostępne u nas objęte są dwuletnią gwarancją. Oferujemy też trzydzieści lat gwarancji na formatki materaców sprężynowych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i życzymy udanych zakupów!