• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 120x210 cm

Już dawno obalono mit, że im twardszy materac tym lepszy. Dobry materac 120x210 cm powinien być dopasowany do naszej wagi. Musi dawać odpowiednie podparcie ciału, by mogło się zrelaksować i odprężyć. Nie może być za twardy ani zbyt miękki.

Małe pomieszczenia wymagają zazwyczaj niestandardowych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele rozmiarów materaców, w tym również materace 120x210 cm. Jest to idealne rozwiązanie dla jednej osoby, ale bez trudu na takim materacu wyśpi się także para. Prezentujemy bogaty asortyment produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów oraz surowców. U nas można też przeglądać produkty według konkretnie ustawionych parametrów - jako producent, przygotowaliśmy ogromny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i złożenia zamówienia na Godre.pl.

Materac 120x210 cm – wygodny, bezpieczny i antyalergiczny

Wybierając materac dla siebie lub bliskich, trzeba kierować się jego najważniejszymi parametrami. Jednym z nich jest rodzaj materiału wykorzystanego w produkcji. Polecamy gorąco materace kieszeniowe, bonellowe, jak również wykonane z nowoczesnych pianek i lateksów. Wszystkie są bezpieczne dla alergików i osób dbających o kondycję kręgosłupa. Zapewniają wygodę i bezpieczny sen. Aby sen był również zdrowy, trzeba dopasować odpowiednią twardość materaca do swoich potrzeb oraz wagi i wzrostu. Każdy ma nieco inne preferencje, dlatego można tu znaleźć materace zarówno miękkie, jak i bardzo twarde. Polecamy też materace średniotwarde oraz dwustronne. Te ostatnie z każdej ze stron mają całkiem inną twardość, aby można było ją co jakiś czas zmieniać.

Najwyższej jakości materace 120x210 cm oraz inne rozmiary

Większość osób jako najważniejszy parametr określa oczywiście rozmiar materaca. Musi pasować do łóżka oraz samego pokoju. Dlatego oferujemy bogaty wybór szerokości, przy długości 210 cm cm. Wśród asortymentu sklepu znajdują się na przykład materace 115x210 cm, jak również praktyczne materace 110x210 cm i jednoosobowe materace 60x210 cm. Te ostatnie można z powodzeniem łączyć w pary w łóżkach podwójnych. W ten sposób wymiana pościeli staje się dziecinnie prosta. Wszystkie objęte są 2-letnią gwarancją i wysyłane bez rolowania (na płasko). Zachęcamy gorąco do poznania całej oferty na Godre.pl i zrobienia udanych zakupów.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023