• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 115x210 cm

Niektóre zakupy są inwestycją na długie lata. Niewątpliwie jest nim również kupno nowego materaca 115x210 cm. Warto dobrze przemyśleć swój wybór i dobrać produkt idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Ma on istotny wpływ na wydajność naszego snu.

Sen jest bardzo ważną potrzebą każdego z nas. Tylko dobrze dopasowany materac 115x210 cm jest w stanie zapewnić właściwą pozycję i zdrowy sen. Na Godre.pl udostępniamy bogaty wybór funkcjonalnych i bardzo komfortowych materaców 120x210 cm, które sami produkujemy z wysokiej jakości surowców. Gwarantujemy trwałość i wytrzymałość wszystkich dostępnych u nas produktów. Zapewniamy na przykład materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, termoplastyczne, czy dwustronne.

Spersonalizowane materace 115x210 cm

U nas istnieje możliwość wyborów poszczególnych parametrów wybranego materaca 140x210 cm. Klient sam dopasowuje na przykład stopień twardości – oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zaleceniami odnośnie masy ciała i twardości produktu. Każdy nasz materac 115x210 cm objęty jest dwuletnią gwarancją i transportowany tylko na płasko, dla zachowania jego maksymalnej funkcjonalności.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023