• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 110x220 cm

Wiemy, że zakup nowego materaca 110x220 cm to decyzja na wiele lat. Dlatego umożliwiamy Ci przetestowanie go. Jeśli nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Na Godre.pl prezentujemy szeroki wybór materacy w niestandardowych rozmiarach, na przykład materace 110x220 cm, które sprawdzają się w małych sypialniach. Ten rozmiar jest też chętnie wybierany przez właścicieli hoteli i pensjonatów. U nas istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze, ponieważ jako producent, produkty szyjemy dopiero po odebraniu zamówienia od klienta. Oferujemy materace 110x220 cm wykonane z rozmaitych materiałów, które są bardzo funkcjonalne i wpływają korzystnie na bezpieczeństwo snu oraz jego komfort. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Materace 110x220 cm i inne nietypowe rozmiary

W naszym sklepie materac można zawsze dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Udostępniamy na przykład:

  • materace 95x220 cm - idealne dla jednej osoby,
  • materace 100x220 cm - wybierane zwykle do pokoi hotelowych i internatów
  • materace 130x220 cm, na których z powodzeniem mogą wygodnie wyspać się dwie osoby. Warto dokonać pomiarów i wybrać największy materac z możliwych, aby zapewnić sobie właściwy komfort. Sen to przecież jedna z najważniejszych potrzeb.

Optymalnie dopasowany materac 110x220 cm

Każdy użytkownik nieco inaczej pojmuje wygodę. Dla jednych wygodny będzie bardzo miękki materac, podczas gdy inni preferują sen na powierzchni twardej. Jako doświadczeni specjaliści i miłośnicy komfortowego snu oferujemy materace 110x220 cm w różnych stopniach twardości. Ważne jest, aby przy wyborze kierować się również masą ciała oraz wzrostem. W opisach produktów prezentujemy szczegółowe informacje na ten temat. Aby idealnie dopasować swój materac, trzeba też prawidłowo dobrać rodzaj materiału. Udostępniamy na przykład materace lateksowe, piankowe, moletowane, kieszeniowe z 30-letnią gwarancja na formatkę sprężyn, bonellowe i kokosowe. Każdy z materiałów ma nieco inne właściwości i inaczej pracuje z leżącym ciałem. Dla osób niezdecydowanych przygotowaliśmy materace dwustronne, które posiadają dwa różne stopnie twardości. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów na Godre.pl już dziś. Nasza oferta to również 2-letnia gwarancja i możliwość zwrotu w ciągu 30 dni!

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023