• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x220 cm

Jeżeli nie chcesz żałować dokonanego wyboru, kup materac 130x220 cm właśnie u nas. Najwyższa jakość, szeroka oferta, przystępne ceny. Możliwość przetestowania materaca. Masz prawo do zwrotu do 30 dni od dnia zakupu. Nie ryzykujesz, a wiele możesz zyskać.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment materacy 130x220 cm – chętnie wybieranych na przykład do hoteli i pensjonatów. Materac w tym rozmiarze sprawdza się idealnie w niewielkim pomieszczeniu, ale pozwala wygodnie wyspać się dwóm osobom. Jako producent zapewniamy szeroki wybór materiałów, z których wykonane są nasze materace oraz możliwość sortowania ich także po innych parametrach. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą sklepu i złożenia u nas zamówienia. Dwuletnia gwarancja oraz możliwość zwrotu w 30 dni to tylko dwie z korzyści zakupów w Godre.pl!

Materac 130x220 cm do hotelu

Właściciele hoteli oferują swoim gościom różnego rodzaju pokoje, które różnią się od siebie również ceną. W ekonomicznym pomieszczeniu dla dwóch osób wspaniale sprawdzi się prezentowany materac 130x220 cm, który nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni. Na Godre.pl znajdziecie materace wykonane z kokosa, lateksu, materace piankowe, termoplastyczne, wysoko elastyczne czy kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyny. Wszystkie dostępne są w różnych stopniach twardości, ponieważ zależy nam na maksymalnej satysfakcji naszych klientów. Doskonałym rozwiązaniem są również prezentowane materace dwustronne, które charakteryzują się dwoma stopniami twardości po obu stronach.

Materace 130x220 cm oraz inne propozycje do hoteli i pensjonatów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre pomieszczenia w hotelach i pensjonatach wymagają zastosowania materacy w niestandardowych rozmiarach. Oferujemy więc wykonanie materaca na wymiar. Dostępne są u nas na przykład

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem materaców na Godre.pl. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty wspaniale sprawdzą się w hotelach. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz trwałość. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś.