• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 125x180 cm

Wkład materaca 125x180 cm ma ogromny wpływ na komfort snu. Sprężyny mają za zadanie stworzyć odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowe warstwy surowców, w zależności od rodzaju tworzą różne stopnie twardości. Od miękkich, po bardzo twarde.

Jaki materac 125x180 wybrać?

 

Prezentowane na naszej stronie modele materacy 125x180 cm to trwałe, doskonałej jakości produkty. Bezpieczne, wykonane z atestowanych materiałów, mogą być bez obaw używane przez dzieci, osoby z alergiami. Jeżeli wybór odpowiedniego modelu materaca 125x180 sprawia Ci trudność możesz liczyć na pomoc naszych doradców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej fachowej wiedzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek lub wskażą konkretny model, który spełni Twoje oczekiwania. Nasi konsultanci dostępni są pod numerami telefonów 577 411 555 oraz 720 706 281.

Duży wybór rozmiarów 125x180 cm

Oferujemy bardzo szeroki zakres rozmiarów zarówno jeśli chodzi o szerokość jak i długość materacy. Dostępne są modele jednoosobowe jak materac 90x180 cm jak i duże, małżeńskie materace 160x180 cm. Rozmiary zmieniają się co 5 cm. Możliwe jest maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których warto wykorzystać każdą lukę.

Zakup materaca nie musi być kosztowny ale powinien nam służyć wiele lat, dlatego warto dokonać wyboru u doświadczonego producenta, będącego na rynku od długiego czasu.

Właściwości poszczególnych materacy 125x180

Wszystkie wykorzystane w materacach warstwy posiadają indywidualne, charakterystyczne cechy, które wyróżniają go spośród innych. Materace z trawy morskiej, materace kokosowe, materace wysokoelastyczne lub materace lateksowe wykonane są z różnych surowców. Materace lateksowe charakteryzują się dużą sprężystością, elastycznością oraz trwałością. Lateks delikatnie zmiękcza materac, łatwo dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dobre właściwości wentylujące, doskonale przepuszcza powietrze. Jest materiałem odpowiednim dla alergików. Materace kokosowe i z trawy morskiej cechuje odporność na wilgoć. Jest przez nie szybko wchłaniana (nie wnika wewnątrz materaca) i natychmiast oddawana do otoczenia. Brak sprzyjających warunków sprawia, że nie rozwijają się w niej bakterie i grzyby, nie gromadzą chorobotwórcze patogeny. Odpowiednie dla osób, które mają problem z potliwością.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023