• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x180 cm

Oferujemy materace 160x180 cm dwustronne, jak również jednostronne. Jednak polecamy materace dwustronne, ze względu na możliwość naprzemiennego korzystania z niego. Jego dodatkową zaletą jest to, że materac może mieć dwa różne stopnie twardości.

Jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszym sklepie są materace 160x180 cm. Najchętniej wybiera są do średniej wielkości dwuosobowych sypialni. Zapewniamy doskonały wybór materaców wykonanych z różnego rodzaju materiałów oraz dostępność różnych twardości. Naszym zdaniem dobrze dopasowany materac spełnia indywidualne potrzeby użytkownika i sprawia, że sen jest zdrowy, bezpieczny i komfortowy. Wysoka jakość snu przekłada się następnie na stan zdrowia oraz wiele innych czynników. Zapraszamy więc do poznania asortymentu materaców 160x180 cm i innych rozmiarów.

Funkcjonalne materace 160x180 cm i innej szerokości

Jednym z parametrów, który jest niezależny od użytkownika jest oczywiście szerokość materaca. Trzeba ją dopasować do łóżka i rozmiarów własnej sypialni. U nas dostępne są różnego rodzaju opcje, na przykład:

Jesteśmy przekonani, że tak duży wybór spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cała gama rozmiarów sprawia, że materac można dopasować do każdego łóżka.

Jak wybrać najlepszy materac 160x180 cm?

Najważniejszym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze materaca jest oczywiście jego twardość. Lekarze zalecają, aby wybierać materace twarde lub przynajmniej materace średnio twarde, które zapewniają odpowiednią stabilizację kręgosłupa przez całą noc. Znajdziecie u nas Państwo również materace miękkie. Dodatkowo, trzeba zdecydować się na rodzaj materiału, z którego wykonano konkretny materac. Oferujemy bogaty wybór materaców kieszeniowych, bonellowych, piankowych i lateksowych. Każdy z nich jest nieco inny i ma inne funkcjonalności, ale wszystkie to produkty najwyższej jakości. Zachęcamy więc gorąco do poznania propozycji i złożenia u nas zamówienia.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7