• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 125x215 cm

Chętnie doradzimy Ci przy zakupie materaca 125x215 cm. Podzielimy się fachową wiedzą pod nr tel. ☎ 577 411 555. Dobierzesz z nami odpowiedni wkład i twardość materaca. Będzie Ci służył przez wiele lat, powinien więc spełniać Twoje wymagania i preferencje.

Dla kogo materac 125x215 cm będzie odpowiedni?

 

Jeżeli od dawna marzyłeś o tym by wyspać się na wygodnym, nowiutkim materacu już pora byś zrealizował swoje marzenie. Regenerujący sen przekłada się bezpośrednio na jakość naszego życia. Wyspany organizm to energia, dobry nastrój, chęć do pracy. Dobrze dobrany materac 125x215 cm to komfortowy sen, brak trudności w zasypianiu, przyjemność z wypoczynku. Jeżeli wybrałeś rozmiar materaca 125x215 cm pora przejść do wyboru kolejnych parametrów.

Wybieramy rodzaj wkładu wewnętrznego w materacu 125x215 cm

Oferujemy trzy rodzaje wkładów: piankowy, bonellowy i sprężynowy. Wkład piankowy wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR. Charakteryzuje się dużą sprężystością, posiada wiele elastycznych punktów podparcia, dopasowuje się do wszystkich krzywizn sylwetki. Jest miękki i wygodny. Materac bonellowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie klepsydry, które są ze sobą połączone mocnym drutem, tworząc coś na wzór siatki. Materac 120x215 cm bonellowy jest trwały i posiada dużą elastyczność powierzchniową. Kolejnym typem jest wkład pocketowy, wykonany z cylindrycznych sprężyn. Jaka sama nazwa wskazuje sprężyny są umieszczone w specjalnych kieszonkach. Kieszeniowy materac 130x215 cm posiada wiele punktów podparcia. Każda sprężyna pracuje niezależnie i samodzielnie amortyzując ruchy i dopasowując się do kształtu sylwetki i jej ciężaru.

Stopień twardości materaca 125x215 cm

Materace miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej vico memory, materace średnio twarde mogą być wykonane z różnych warstw. Wśród nich wyróżniamy materace lateksowe, materace wysokoelastyczne, materace termoplastyczne. Materac twardy posiada pojedynczą warstwę kokosu lub trawy morskiej, natomiast materac bardzo twardy wykonany jest z podwójnej warstwy kokosowej lub podwójnej warstwy kokosowej i warstwy końskiego włosia.

Materace występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Przy wybraniu opcji dwustronnej możemy wybrać dwie jednakowej lub różnej twardości powierzchnie i korzystać z nich naprzemiennie. Materace dwustronne mają znacznie dłuższą żywotność dzięki braku nadmiernej eksploatacji jednej strony. Warto regularnie odwracać materac, by jak najdłużej utrzymać go w doskonałej kondycji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023