• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x140 cm

Materace 130x140 cm piankowe czy sprężynowo- kieszeniowe? Wybór należy do klienta. Jednak nasi doradcy służą pomocą, czekają na telefon ☎ 577 411 555. Model materaca dobieramy pod względem wagi osoby korzystającej, lub preferencji. Zapraszamy do zakupu.

Niewielki rozmiar materaca 130x140 cm wcale nie oznacza, że musi być to zwykły materac o najprostszej konstrukcji. Na Godre.pl znajdziecie Państwo bardzo bogaty asortyment materaców wykonanych z różnych materiałów, które mają różne właściwości. Jedne z nich są bardzo lekkie, podczas gdy inne gwarantują najlepszą stabilizację. Ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne materace kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, ponieważ mogą spać na nich dwie osoby i nie odczuwają w ogóle swoich ruchów wzajemnie. Materac nie faluje, ani nie drga.

Na który z materaców 130x140 cm się zdecydować?

Wybierając materac dla najmłodszych, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Na pewno kluczowy jest wybór materiału, z którego materac wykonujemy. Dla najmłodszych polecamy materace lateksowe i piankowe oraz ekologiczne materace kokosowe. Można dopasować ich twardość do wzrostu oraz wagi dziecka. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, aby wiedzieć jaki stopień twardości wybrać.

Inne modele materacy dla najmłodszych

Nasze materace oferujemy również żłobkom i przedszkolom. Aby zapewnić najlepszy asortyment, prowadzimy szeroką gamę rozmiarów, na przykład materace 65x140 cm do pojedynczych łóżek, materace 90x140 cm dla optymalnego komfortu dziecka lub materace 130x140 cm, na których może spać więcej maluchów. Sami produkujemy materace, dlatego klient ma możliwość samodzielnego wyboru ich rozmiaru. Produkty są gotowe do wysyłki w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Nigdy nie rolujemy materacy na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na ich funkcjonalność. Gorąco polecamy ofertę nowoczesnych materaców wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że na Godre.pl znajdą Państwo odpowiednie produkty dla siebie i swoich dzieci.