• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x140 cm

Materace 90x140 cm z naszej oferty pozwolą zadbać o kręgosłup małego dziecka. Dostosowana powierzchnia do spania, jest bardzo ważna, aby maluszek poczuł komfort podczas snu. Na odpowiednim materacu, każda noc będzie spokojna i przespana.

Zakup materaca do spania warto potraktować jako inwestycję na lata. Dostępne w naszym sklepie nowoczesne materace 90x140 cm dedykujemy głównie dzieciom, z uwagi na ich niewielki rozmiar. Jest on jednak wystarczająco komfortowy nawet dla nastolatka. Prezentujemy szeroki asortyment materaców wykonanych z różnych materiałów, a każdy z nich ma nieco inne właściwości. Na Godre.pl możecie też Państwo wybrać materac dwustronny, wykonany z wysokiej jakości surowców i o różnych stopniach twardości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zaprojektuj dla swojego dziecka materac 90x140 cm

Jako producent, oferujemy produkty wykonane z rozmaitych surowców. Produkujemy na przykład materace wysoko elastyczne, materace piankowe, lateksowe, kokosowe, kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn i inne. Każdy z nich zapewnia podparcie dla kręgosłupa i właściwą pozycję podczas snu. Wystarczy dopasować dobry stopień twardości, a materac gwarantuje wygodny sen. Wszystkie dostępne materace 90x140 cm są higieniczne i nadają się dla najmłodszych.

Materac w idealnym rozmiarze na Godre.pl

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, istnieje możliwość zamówienia produktu o dowolnie wybranych wymiarach. Oferujemy na przykład materace 95x140 cm o niestandardowej szerokości, materace 110x140 cm do dużych łóżek oraz materace 120x140 cm, na których z powodzeniem może spać dwójka dzieci. Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Materace transportujemy bez ich uprzedniego rolowania, aby nie traciły swoich najważniejszych funkcji. Zapraszamy gorąco do poznania asortymentu sklepu i znalezienia u nas dobrego materaca dla swojego dziecka. Jesteśmy pewni, że nasze materace spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości odnośnie parametrów materaca zachęcamy do kontaktu z wykwalifikowanymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl