• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 135x220 cm

Do zdrowego funkcjonowania potrzebujemy regenerującego snu. Zapewni Ci go nowy materac 135x220 cm. Wybierz odpowiednią budowę i twardość, dopasowaną do swojej wagi i upodobań. Twoje ciało powinno być zrelaksowane i podparte na całej jego długości.

Wybierając materac 135x220 cm dla pary warto zapoznać się z naszymi rozwiązaniami na Godre.pl. Produkujemy nowoczesne i bardzo funkcjonalne materace z surowców pierwszej jakości. Dostępne są u nas materace 130x220 cm bonellowe, sprężynowe, z nowoczesnych pianek, lateksu, czy z kokosa. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapewniają one właściwy komfort i bezpieczne, równomierne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości.

Zaprojektuj materac 135x220 cm samodzielnie

Chcąc zoptymalizować wybrany model materaca, warto wybrać stopień jego twardości. W asortymencie posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej twardość dopasować do wagi ciała osoby śpiącej, ponieważ wtedy materac nie wywoła żadnych ucisków. Nasze materace 140x220 cm wysyłamy zawsze w pozycji na płasko. Jesteśmy zdania, że rolowanie materacy może bardzo negatywnie wpłynąć na ich późniejsze funkcjonowanie i żywotność. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl.