• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 130x230 cm

Nasze materace 130x230 cm cechuje doskonała jakość. Produkowane z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że znamy się na naszej branży. Służymy fachową poradą i jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu ☎ 577 411 555.

 

Skalę twardości stworzono w celu ułatwienia wyboru właściwego materaca 130x230 cm, który zagwarantuje prawidłowe podparcie kręgosłupa, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dostępna u nas skala ma cztery stopnie twardości:

 

W zależności od wagi, przypisane są poszczególne kategorie. Materace miękkie dla wagi poniżej 60 kg, materace średnio twarde w przedziale wagowym 60-100 kg, materace twarde dla wagi powyżej 100 kg i materace bardzo twarde przy wadze przekraczającej 120 kg.

Materac 130x230 cm odpowiednio dobrany zapewni wygodny sen, a to podstawa zdrowia i energii.

 

Materac dla dziecka i dla dorosłego 130x230 cm

 

Każdy kochający rodzic chce zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo i szczęśliwe dzieciństwo. Mają na to wpływ różne czynniki, również sen, który pozwala się zdrowo rozwijać. Komfortowy materac gwarantuje niczym nie przerwany sen i odpowiedni wypoczynek. Jaki materac dla dziecka będzie odpowiedni. Warto rozważyć zakup materaca piankowego. Wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR. Posiada dobrą sprężystość, wiele punktów podparcia. Jest wygodny i dobrze podpiera ciało dziecka. Mały kręgosłup jest odpowiednio wsparty i nie narażony na deformacje. Materac piankowy jest hipoalergiczny, nie gromadzą się w nich roztocza i szkodliwe mikroorganizmy. Jest przewiewny i odporny na wilgoć.

Osoby dorosłe, których waga znacznie przekracza 60 kg powinny zdecydować się na materac sprężynowy. Do wyboru są materace bonellowe oraz materace kieszeniowe. Posiadają różną budowę i inne właściwości.

Materac bonellowy charakteryzuje się elastycznością powierzchniową natomiast kieszeniowy elastycznością punktową. Oba są bardzo trwałe i wygodne. Jednak materac pocketowy posiada sprężyny, które pracują niezależnie i dopasowują się do każdej krzywizny ciała.

 

Odpowiedni rozmiar materaca 130x230 cm

 

Jeżeli mamy taką możliwość i dysponujemy odpowiednią przestrzenią warto wybrać jak największy rozmiar materaca. Dla dziecka może to być na przykład materac 125x230 cm a dla dorosłego materac 140x230 cm. Pary mogą kupić naprawdę duże, małżeńskie łóżko z materacem 160x230 cm lub z materacem 170x230 cm. Przestrzeń zapewnia możliwość przybrania wygodnej pozycji, intymność i wygodę.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023