• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x240 cm

W naszej ofercie znajdziesz materace 130x 240 cm odpowiednie zarówno dla osoby lekkiej, jaki i cięższej. Wystarczy dobrać odpowiednią twardość materaca, od H1 do H4. Posiadamy materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe i lateksowe. Jedno oraz dwustronne.

Od wielu lat produkujemy materace 130x240 cm lub o dowolnych innych parametrach, dzięki czemu każde pod każde łóżko można dopasować mega funkcjonalny materac. Charakterystyczne dla produkowanych w Godre materaców jest ich wyjątkowa trwałość – bez względu na poziom twardości materaca czy zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, każdy nasz materac 140x240 cm wytrzyma w sypialni wiele lat. Właściwa konserwacja i utrzymanie naszych materaców zgodnie z instrukcjami sprawi, że będziesz się cieszył zamówionym u nas modelem nawet ponad dekadę.

Grubość, długość i szerokość materaca 130x240 cm to dopiero początek

Przy projektowaniu własnego materaca 150x240 cm na stronie Godre.pl klient rozpoczyna od wskazania kluczowych dla niego parametrów jak długość, szerokość i grubość materaca, a dopiero w kolejnych krokach decyduje o aspektach funkcjonalnych i ergonomicznych jak twardość materaca. W Godre stosujemy standardową skalę twardości materaców – od materaców średnio twardych, miękkich, przez materace twarde po bardzo twarde. Klient ma więc nieograniczone możliwości dopasowania rozwiązań pod swoje potrzeby i możliwości finansowe.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze