• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x150 cm

Materac w rozmiarze 140x150 cm oferujemy w czterech wersjach twardości: miękki, średnio twardy, twardy, bardzo twardy. Odpowiednio dobrana twardość to komfort użytkowania. Zainwestuj w zdrowy sen. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sypialnia dla dziecka to często miejsce, w którym rodzice muszą starać się zmieścić jak najwięcej funkcjonalnych mebli, zabawek i pomocy naukowych oraz dekoracji, mając do tego przeważnie bardzo ograniczoną przestrzeń. Dlatego niestandardowe pod względem wymiarów materace 140x150 cm idealnie wpasowują się właśnie w plany metamorfozy niejednego dziecięcego czy młodzieżowego pokoju. Konieczność poszukiwania węższych materaców i schodzenie poniżej kwadratowego gabarytu 150x150 cm bardzo często wynika z faktu, że w pokoju dziecięcym konieczne jest zmieszczenie dwójki potomstwa i tylko węższe propozycje, jak chociażby materace 140x150 cm pozwalają na harmonijne połączenie ze sobą w jednym pokoiku dwóch całkiem wygodnych, ale też niezależnych od siebie łóżek.

Jak zmieścić dwie osoby w jednym pokoju?

W przypadku wymiaru materaca 145x150 cm zmieszczenie dwóch tak dużych łóżek w jednym pokoju często bywa niemożliwe, a ułożenie dwójki dzieci na jednym materacu dla większości rodziców bywa całkowitą ostatecznością. Dlatego w Godre.pl możesz dowolnie zmieniać wszystkie parametry zamawianego materaca, a w szczególności jego długość i szerokość – tak, aby był maksymalnie dostosowany zarówno do wnętrza, jak i użytkownika. W sytuacjach, kiedy łóżko piętrowe nie stanowi akceptowanego rozwiązania, poszukiwanie węższych i niestandardowych wymiarowo materacy jest jedynym ratunkiem. Dla miłośników maksymalnej trwałości i wygody utrzymania materaców na co dzień, szczególnie polecane są materace dwustronne.

Co wyróżnia materac 140x150 cm zakupiony w Godre.pl?

Godre.pl umożliwia zaprojektowanie i wyprodukowanie materacy 100x150 cm i znacznie węższych na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego spersonalizowanymi potrzebami. Dodatkowe gwarancje, jakie możemy udzielić dzięki swojemu doświadczeniu, to:

  • 2 lata gwarancji na materace,
  • aż 30 lat gwarancji na formatkę sprężyn w materacach kieszeniowych,
  • wysyłka zamówienia w ciągu 3 dni roboczych,
  • możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni,
  • transport materaców zawsze „na płasko” – dla wydłużenia ich żywotności.

Przed przyjęciem i sfinalizowaniem każdego zamówienia konsultujemy z klientami m.in. ich indywidualne parametry takie jak wzrost i waga, dla dopasowania maksymalnie komfortowego produktu z własnej oferty.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7