UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami lub materacami nawierzchniowymi
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x150 cm

Materac w rozmiarze 140x150 cm oferujemy w czterech wersjach twardości: miękki, średnio twardy, twardy, bardzo twardy. Odpowiednio dobrana twardość to komfort użytkowania. Zainwestuj w zdrowy sen. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sypialnia dla dziecka to często miejsce, w którym rodzice muszą starać się zmieścić jak najwięcej funkcjonalnych mebli, zabawek i pomocy naukowych oraz dekoracji, mając do tego przeważnie bardzo ograniczoną przestrzeń. Dlatego niestandardowe pod względem wymiarów materace 140x150 cm idealnie wpasowują się właśnie w plany metamorfozy niejednego dziecięcego czy młodzieżowego pokoju. Konieczność poszukiwania węższych materaców i schodzenie poniżej kwadratowego gabarytu 150x150 cm bardzo często wynika z faktu, że w pokoju dziecięcym konieczne jest zmieszczenie dwójki potomstwa i tylko węższe propozycje, jak chociażby materace 140x150 cm pozwalają na harmonijne połączenie ze sobą w jednym pokoiku dwóch całkiem wygodnych, ale też niezależnych od siebie łóżek.

Jak zmieścić dwie osoby w jednym pokoju?

W przypadku wymiaru materaca 145x150 cm zmieszczenie dwóch tak dużych łóżek w jednym pokoju często bywa niemożliwe, a ułożenie dwójki dzieci na jednym materacu dla większości rodziców bywa całkowitą ostatecznością. Dlatego w Godre.pl możesz dowolnie zmieniać wszystkie parametry zamawianego materaca, a w szczególności jego długość i szerokość – tak, aby był maksymalnie dostosowany zarówno do wnętrza, jak i użytkownika. W sytuacjach, kiedy łóżko piętrowe nie stanowi akceptowanego rozwiązania, poszukiwanie węższych i niestandardowych wymiarowo materacy jest jedynym ratunkiem. Dla miłośników maksymalnej trwałości i wygody utrzymania materaców na co dzień, szczególnie polecane są materace dwustronne.

Co wyróżnia materac 140x150 cm zakupiony w Godre.pl?

Godre.pl umożliwia zaprojektowanie i wyprodukowanie materacy 100x150 cm i znacznie węższych na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego spersonalizowanymi potrzebami. Dodatkowe gwarancje, jakie możemy udzielić dzięki swojemu doświadczeniu, to:

  • 2 lata gwarancji na materace,
  • aż 30 lat gwarancji na formatkę sprężyn w materacach kieszeniowych,
  • wysyłka zamówienia w ciągu 3 dni roboczych,
  • możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni,
  • transport materaców zawsze „na płasko” – dla wydłużenia ich żywotności.

Przed przyjęciem i sfinalizowaniem każdego zamówienia konsultujemy z klientami m.in. ich indywidualne parametry takie jak wzrost i waga, dla dopasowania maksymalnie komfortowego produktu z własnej oferty.