UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x210 cm

Decydując się na zakup materaca 140x210 cm, warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Jako producent prezentujemy szeroki wybór funkcjonalnych materaców, które zapewniają bezpieczny i zdrowy sen. Wszystkie są bardzo wygodne i komfortowe. Znaleźć tu można rozmaite rodzaje wypełnień materaców, jak również różne stopnie ich twardości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy użytkownik ma nieco inne oczekiwania wobec swojego materaca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Godre.pl i zrobienia u nas zakupów.

Jak wybrać dobry materac 140x210 cm?

Podejmując decyzję, trzeba kierować się określonymi parametrami. Na pewno znaczenie ma wspomniana wcześniej twardość materaca. Zapewniamy zarówno materace miękkie, jak i takie o średnim stopniu twardości i twarde. Zalecamy, aby osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem skupiły się raczej na twardszych propozycjach, ponieważ te zapewniają prawidłową stabilizację w każdej chwili. Dostępne są w sklepie materace wykonane z różnych surowców, które zachowują się w określony sposób przy kontakcie z ciałem. Niektóre z nich zmieniają swój kształt, napięcie, a nawet temperaturę. Można u nas znaleźć materace kieszeniowe, bonellowe, z pianki termoplastycznej, wysoko elastycznej, lateksu i materace wypełniane naturalnym kokosem.

Materace 140x210 cm i inne dostępne w ofercie rozmiary

Jeżeli szukacie Państwo materaca w niestandardowym rozmiarze, na pewno znajdziecie taki tutaj. Oferujemy na przykład materace 135x210 cm – są nieco mniejsze i łatwiej umieścić je w niedużej sypialni, materace 120x210 cm oraz najmniejsze materace 110x210 cm. Prezentujemy wiele rozmaitych rozmiarów, aby każdy miał możliwość wyboru idealnego rozwiązania dla siebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i zrobienia u nas udanych zakupów. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów oraz dobre warunki cenowe. Wszystkie materace wysyłamy bez rolowania i objęte są one 2-letnią gwarancją z możliwością zwrotu w 30 dni!