UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 150x180 cm

Nasz sklep oferuje szeroki wybór materaców 150x180 cm – idealnych do niewielkiej sypialni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że materac jest najważniejszym czynnikiem, który ma zapewnić dobry i jakościowy sen. Każdy użytkownik powinien dopasowywać materac do swoich indywidualnych potrzeb, aby zagwarantować sobie komfortowy wypoczynek. U nas materace 150x180 cm dostępne są w różnych wersjach, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zachęcamy serdecznie do poznania pełnego asortymentu i złożenia u nas zamówienia.

Materac 150x180 cm, który jest funkcjonalny i wygodny

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać optymalny materac dla siebie i swoich bliskich. Warto zwrócić przy tym uwagę na parametry takie, jak jego twardość oraz rodzaj materiału, z jakiego został wyprodukowany. U nas znajdziecie Państwo zarówno materace miękkie, jak i znacznie twardsze modele. Można je wygodnie sortować według tego parametru. Wśród propozycji polecamy bardzo popularne materace kieszeniowe, które cechuje ogromna trwałość i funkcjonalność. Poza tym, prezentujemy też najwyższej jakości materace bonellowe, lateksowe, wykonane z nowoczesnych pianek i z naturalnym wypełnieniem kokosowym. Każdy z nich ma inne funkcjonalności, ale wszystkie materace 150x180 cm są na pewno wygodne i bardzo komfortowe.

Materace 150x180 cm oraz inne rozmiary

W przypadku niewielkiej sypialni, rozmiar materaca ma zawsze ogromne znaczenie. Poza rozmiarem 150x180 cm udostępniamy również na przykład materace 145x180 cm, bardzo popularne materace 160x180 cm i niezwykle wygodne w przypadku dwóch osób materace 170x180 cm. W naszym sklepie możecie Państwo liczyć zawsze na bogaty wybór i zróżnicowaną ofertę cenową. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów. Zachęcamy więc do poznania całego asortymentu materaców i zrobienia u nas zakupów.