• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x210 cm

Materac 160x210 cm oferujemy w czterech poziomach twardości. Od miękkiej H1 do bardzo twardej H4. Dobieramy ją według swojej wagi. Im większa, tym twardszy powinien być materac, by zapewniać właściwe podparcie na całej długości ciała.

Dostępny w ofercie sklepu materac 160x210 cm jest bardzo chętnie wybierany przez klientów. Rozmiar ten zapewnia komfort i właściwą przestrzeń do wypoczynku dwóm osobom, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca w pokoju. Na Godre.pl oferujemy materace wykonane z różnego rodzaju nowoczesnych surowców, które są bardzo praktyczne i wytrzymałe. Dodatkowo istnieje u nas możliwość przeglądania produktów według różnych parametrów, na przykład stopnia twardości materaca 160x210 cm. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i zrobienia zakupów.

Dostępne rozmiary – materace 160x210 cm i inne modele

U nas można znaleźć materace we wszystkich rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sypialnia stwarza swoje ograniczenia i niekiedy trzeba łóżko dopasować na bardzo dokładnie. Jako producent, mamy możliwość wykonania nawet materaca na zamówienie. Oferujemy na przykład:

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Jakie są najważniejsze cechy dobrego materaca 160x210 cm?

Wybierając materac, warto potraktować to jako inwestycję długoterminową, ponieważ powinien on służyć przynajmniej przez kilka kolejnych lat. Ważnym parametrem jest twardość, ponieważ od niej zależy komfort snu i zdrowie kręgosłupa. Wiele osób wybiera materace średnio twarde, z których może korzystać każdy, bez względu na stan zdrowia i sprawności. Oferujemy też materace miękkie oraz twarde dla osób z problemami. Podczas doboru, pod uwagę należy brać zarówno wzrost, jak i wagę użytkowników. Kolejną kwestią jest rodzaj wypełnienia. Asortyment sklepu stanowią materace różnego rodzaju – piankowe, lateksowe, bonellowe i kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyny. Osoby zainteresowane naturalnym wypełnieniem również znajdą u nas odpowiedni model dla siebie. Wszystkie produkty wykonano z materiałów najwyższej jakości, aby były bezpieczne, funkcjonalne i trwałe.