• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x210 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 160x210 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 160x210 cm

Wysokiej klasy materac 160x210 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 160x210 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 210x160 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 210x160 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 160x210 cm z materacem.

Wygodne materace 160x210

Dostępny w ofercie sklepu materac 160x210 cm jest bardzo chętnie wybierany przez klientów. Rozmiar ten zapewnia komfort i właściwą przestrzeń do wypoczynku dwóm osobom, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca w pokoju. Na Godre.pl oferujemy materace wykonane z różnego rodzaju nowoczesnych surowców, które są bardzo praktyczne i wytrzymałe. Dodatkowo istnieje u nas możliwość przeglądania produktów według różnych parametrów, na przykład stopnia twardości materaca 160x210 cm. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i zrobienia zakupów.

Dostępne rozmiary – materace 160x210 cm i inne modele

U nas można znaleźć materace we wszystkich rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sypialnia stwarza swoje ograniczenia i niekiedy trzeba łóżko dopasować na bardzo dokładnie. Jako producent, mamy możliwość wykonania nawet materaca na zamówienie. Oferujemy na przykład:

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Jakie są najważniejsze cechy dobrego materaca 160x210 cm?

Wybierając materac, warto potraktować to jako inwestycję długoterminową, ponieważ powinien on służyć przynajmniej przez kilka kolejnych lat. Ważnym parametrem jest twardość, ponieważ od niej zależy komfort snu i zdrowie kręgosłupa. Wiele osób wybiera materace średnio twarde, z których może korzystać każdy, bez względu na stan zdrowia i sprawności. Oferujemy też materace miękkie oraz twarde dla osób z problemami. Podczas doboru, pod uwagę należy brać zarówno wzrost, jak i wagę użytkowników. Kolejną kwestią jest rodzaj wypełnienia. Asortyment sklepu stanowią materace różnego rodzaju – piankowe, lateksowe, bonellowe i kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyny. Osoby zainteresowane naturalnym wypełnieniem również znajdą u nas odpowiedni model dla siebie. Wszystkie produkty wykonano z materiałów najwyższej jakości, aby były bezpieczne, funkcjonalne i trwałe.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024