• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 165x210 cm

Prawdziwy, odprężający i regenerujący sen zapewni Ci tylko dobrze dobrany, komfortowy materac 165x210 cm. Zadaj pytania, poproś o wyjaśnienie trudnych wyrażeń. Skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem tel ☎ 577 411 555. Zaufaj nam i śpij spokojnie.

Wygodne materace 165x210

 

Prezentowane przez nas produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości materacu 165x210 cm dobrze trafiłeś. Każdy zadowolony klient to dla nas potwierdzenie, że praca którą wykonujemy jest realizowana według naszych założeń. Materac 165x210 cm dostępny jest w każdej z czterech twardości. Każdy znajdzie parametry odpowiadające jego wadze i preferencjom, sprawiające, że chętnie położymy się do łóżka, a rano nie będziemy chcieli z niego wychodzić.

Dobierz twardość materaca 165x210 cm do wagi

By ułatwić zadanie osobom poszukującym właściwego modelu, wprowadziliśmy czterostopniową skalę twardości materaca 160x210 cm. Dzięki temu poszukiwanie odpowiedniego produktu jest znacznie uproszczone i przyspieszone. Zawężając krąg poszukiwań do jednej kategorii możemy się skupić na wyborze pozostałych parametrów. Jak przedstawia się stosowana skala?

Materace miękkie kierujemy do odbiorców, których waga nie przekracza 60 kg, materace średnio twarde dedykowane są osobom w przedziale wagowym 60-100 kg, materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a materace bardzo twarde podeprą ciało osoby ważącej pnad 120 kg. Oprócz wagi warto wziąć pod uwagę również nasze indywidualne preferencje. Nie ma przeszkód by osoba, która waży 70 kg wybrała materac 170x210 cm twardy, jeżeli preferuje właśnie takie powierzchnie.

Jakie materace 165x210 cm są dostępne w naszej ofercie?

Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Materace kokosowe i z dodatkiem końskiego włosia lub z trawy morskiej usatysfakcjonują miłośnika twardych materacy. Materace lateksowe, termoplastyczne i profilowany molet przypadną do gustu tym, którzy potrzebują materaca miękkiego lub średnio twardego. Znajdziesz u nas zarówno materace dwustronne jak i jednostronne. Materace z wkładem piankowym, bonellowym i pocketowym. Bardzo bogaty asortyment to gwarancja tego, że z pewnością wybierzesz materac dopasowany do Ciebie pod każdym względem. Niezbędne informacje uzyskasz od naszych konsultantów. Rozwieją Twoje wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023