• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 175x225 cm

Lateksowe, piankowe, bonellowe i kieszeniowe...u nas znajdziesz wiele rodzajów materacy 175x225 cm. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz najlepszy, dobrany do Twojej wagi, wzrostu i indywidualnych upodobań. Potrzebujesz porady? ☎ 577 411 555.

Wygodne i komfortowe materace 175x225 cm

Na naszych stronach klient może działać dwukierunkowo – korzystając z gotowej bazy rozwiązań i wybierając jeden z wielu gotowych modeli bądź projektując od A do Z własny materac 175x225 cm, który następnie my w Godre.pl wyprodukujemy z najwyższą starannością. Obecnie posiadamy w swoim asortymencie niemal wszystkie możliwe rozmiary materaców 155x225 cm - zarówno jeśli chodzi o długość, szerokość jak i grubość. Dzięki temu możemy od ręki wyprodukować dla każdego nawet najbardziej nietypowe rozmiary jak materac 80x225 cm.

Wyjątkowe materiały na materace 175x225 cm w Godre.pl

W Godre.pl stawiamy przede wszystkim na innowacyjne modele i rozwiązania materiałowe, które sprawdzają się przez lata. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się nie tylko te sprawdzone i wybierane od lat rozwiązania jak materace kieszeniowe (pocketowe), ale również te najbardziej innowacyjne, oparte na syntetycznych technologiach rozwiązania jak chociażby pianka termoelastyczna HR, dopasowująca się idealnie do ciała człowieka i poprawiająca krążenie w trakcie wypoczynku. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz na Godre.pl.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023