• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 175x225 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 175x225 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 175x225 cm

Wysokiej klasy materac 175x225 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 175x225 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 225x175 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 225x175 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 175x225 cm z materacem.

 

Wygodne i komfortowe materace 175x225 cm

Na naszych stronach klient może działać dwukierunkowo – korzystając z gotowej bazy rozwiązań i wybierając jeden z wielu gotowych modeli bądź projektując od A do Z własny materac 175x225 cm, który następnie my w Godre.pl wyprodukujemy z najwyższą starannością. Obecnie posiadamy w swoim asortymencie niemal wszystkie możliwe rozmiary materaców 155x225 cm - zarówno jeśli chodzi o długość, szerokość jak i grubość. Dzięki temu możemy od ręki wyprodukować dla każdego nawet najbardziej nietypowe rozmiary jak materac 80x225 cm.

Wyjątkowe materiały na materace 175x225 cm w Godre.pl

W Godre.pl stawiamy przede wszystkim na innowacyjne modele i rozwiązania materiałowe, które sprawdzają się przez lata. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się nie tylko te sprawdzone i wybierane od lat rozwiązania jak materace kieszeniowe (pocketowe), ale również te najbardziej innowacyjne, oparte na syntetycznych technologiach rozwiązania jak chociażby pianka termoelastyczna HR, dopasowująca się idealnie do ciała człowieka i poprawiająca krążenie w trakcie wypoczynku. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz na Godre.pl.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024